AJÁNLATADÓ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 10 évnél több

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban

Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak.

Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon.

Jelenleg BŐVÍTÉS miatt keresünk hozzájuk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Projektanyagok begyűjtése, ezek alapján a koncepció összeállítása,
  • A koncepció alapján ajánlatok bekérése,
  • Beszerzőkkel való egyeztetés,
  • Ajánlat elkészítése, annak megtárgyalása a szakmai munkatársakkal, finomhangolás,
  • Tender dokumentációk értelmezése (tervek, anyaglista, műleírás),
  • Helyszíni felmérések,
  • Anyag-kigyűjtések, rendezett anyaglisták elkészítése,
  • Belső dokumentációk pontos kezelése,
  • Projekt mérnökök támogatása az irodából,
  • Új beszállítói források felkutatása,
  • Ajánlatadói kalkulációs sablonok előkészítése.

Elvárások:

  • Minimum szakirányú technikusi bizonyítvány,
  • Legalább 10-15 év műszaki ajánlatadási területen szerzett tapasztalat VAGY Legalább 5-10 év tapasztalat ipari kivitelezésben
  • Ipari gépészeti, kivitelezési ismeretek (anyag, beszerzés, szereléstechnológia),
  • Műszaki angol nyelv alapszintű ismerete,
  • AutoCad alapszintű ismerete, MS Office felhasználói ismeret, Excel magas szintű ismerete.

Előny:

  • TERC ismerete

Juttatások:

  • Pozícióhoz illeszkedő bejelentett alapbér,
  • Megbízható, stabil háttér,
  • Kiváló csapat,
  • Folyamatos fejlődés és szakmai kihívások.

Munkavégzés helye: Nagytarcsa

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, napi 8 óra

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el nekünk magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

A hirdetés lejár 28 nap múlva

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó cég. Az alábbi pozícióra új munkatársat keresnek:

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Érdekelne egy új álláslehetőség a raktározás, készletezés területén? Megbízható munkaerő vagy, aki önállóan és hatékonyan látja el a feladatait? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk egy külföldi érdekeltségű, szerszám nagykereskedelmi vállalat. Most számára keresünk új munkatársakat kedvező, 1 műszakos munkarendbe az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva