GÉPÉSZETI PROJEKTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 7-10 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Gépészeti szakemberként minőségi munkát szeretne végezni, egy megbízható vállalatnál?
Az elméleti ismereteit a gyakorlatban is alkalmazza?
Szereti, ha a megtervezett ötleteket a gyakorlatban is megvalósíthatja?
Folyamatos fejlődésre és innovációra törekszik?

Ha ezek igazak Önre, akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak.

Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon.

Jelenleg BŐVÍTÉS miatt keresünk hozzájuk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Tervdokumentáció ellenőrzése, jobbításra való javaslattétel,
  • Jóváhagyások egyeztetése a megrendelővel,
  • Meetingek szervezése és megtartása (alvállalkozókkal és a kollégákkal),
  • Kivitelezés előrehaladtának, minőségének, műszaki megfelelőségének, dokumentációjának  napi szintű kontrollálásra,
  • Beszerzési igények leadása a beszerzőnek,
  • Projekt erőforrás igényeinek és pénzügyeinek kézben tartása,
  • Projekt teljeskörű dokumentálásának biztosítása,
  • Heti jelentések készítése a felelős projektvezető részére,
  • Beüzemelés megszervezése, abban való részvétel, dokumentálás,
  • Szükség esetén hatósági átadás intézése.
Elvárások:
  • Minimum technikusi szakirányú végzettség,
  • Legalább 8-10 év szakmai tapasztalat ipari környezetben gépészeti rendszerek kivitelezésben VAGY ipari környezetben gépészeti berendezések karbantartásban, gyártósori telepítésben szerzett tapasztalat,
  • Műszaki angol nyelv kommunikációs ismerete, helyszíni megbeszéléseken szükséges,
  • AutoCad alapszintű ismerete, MS Office felhasználói ismeret,
  • B kategóriás jogosítvány.
Előny:
  • Főiskolai vagy egyetemi gépészmérnök végzettség.

Juttatások:

  • Pozícióhoz illeszkedő, bejelentett alapbér,
  • Megbízható, stabil háttér,
  • Kiváló csapat,
  • Folyamatos fejlődés és szakmai kihívások.

Munkavégzés helye: Nagytarcsa, ill. országos projektektől függően

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, rugalmas (projektektől függően)

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el nekünk magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Fejér megye

Szeretne Magyarország legnagyobb hazai tulajdonú ipari cégcsoportjának tagja lenni? Szeretne új projektek kialakításában részt venni? Partnerünk üzemeiben tapasztalt mérnökök és technikusok irányításával készülnek vevői követelmények szerint az alkatrészek illetve felületkezelések. Éves forgalmuk megközelíti a 30 millió EUR-t. Árbevételükben az export mellett jelentős hányadot képvisel a hazai gyártás is. Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Hozzájuk keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Gyártás, Termelés | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónk a jó minőségű tömörfa termékek előállításával foglalkozik, számos európai lombos fajok, valamint fenyőfélék nemes alapanyagának feldolgozását végzi. A cég teljes kapacitásával tudja kiszolgálni a partnereit akár bérszárítás, akár fatermékek gyártásáról legyen szó. Szabolcs - Szatmár Bereg megyei székelyére keressük leendő munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva