KORMÁNYZATI ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy német tulajdonú multinacionális vállalat, akik a kereskedelmi végfelhasználók és ajánlatkérők vezető IT-szolgáltatója.
Ügyfeleik részére IT-termékek széles portfólióját, teljes körű márkafüggetlen szolgáltatását nyújtják, beleértve az IT stratégiai tanácsadást, projekttervezést és -kivitelezést, rendszerintegrációt, valamint az e-commerce tevékenységet.

Csapatukba keresünk új kollégát

pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel.
Leendő feladataid:
  • A cég termékeinek, szolgáltatásainak értékesítése
  • Kisebb kormányzati ügyletek lebonyolítása
  • Árajánlatok elkészítése és megrendelések kezelése
  • Új együttműködési lehetőségek kidolgozása és menedzselése
  • Ügyfél portfólió bővítése, új ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel
Megbízónk elvárásai:
  • Középfokú végzettség
  • Legalább 2 év tapasztalat közbeszerzésben kormányzati szegmensben
  • Középfokú angol nyelvtudás (főként kollégákkal, ritkábban ügyfelekkel való kapcsolattartáshoz)
  • CRM rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • MS Office eszközök felhasználói szintű ismerete
Előny:
  • Felsőfokú végzettség
  • IT kormányzati értékesítési tapasztalat
  • Kormányzati tender rendszerek használata
  • A következők ismerete: DKÜ, EKR, Navision
Amit Megbízónk kínál:
  • Alapfizetésen felül teljesítményen alapuló mozgó bér
  • Éves prémium
  • Bejárástámogatás
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség nemzetközi háttérrel
  • Szakmai fejlődés támogatása
  • Home office lehetőség heti 2 napban (a probaidő után)
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Budapest 3. kerület, 2 perc sétára a Daubner cukrászdától
  • Munkaidő: H-Cs: 8:00-17:00, P: 8:00-15:00 (félórás ebédszünet)

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!