BELSŐ MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Megbízónk német tulajdonban lévő, kiváló minőségű műanyagipari fröccsöntőgépek egyik világvezető gyártója.

Csapatukba keresnek új munkatársat

pozícióba, akár azonnali kezdéssel.
Belső értékesítőként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • Az értékesítési vezető és a területi értékesítő munkatársak támogatása
  • Géprendelések feldolgozása, árajánlatok elkészítése
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Az anyacéggel és egyéb társosztályokkal való szoros kapcsolattartás
  • Esetenként nemzetközi konferenciákon, szakipari kiállításokon való részvétel
Amit Megbízónk kér tőled:
  • Legalább középfokú végzettség műszaki vagy kereskedelmi területen ( logisztikai végzettség esetén műszaki területen szerzett tapasztalat)
  • Minimum 1 év műszaki értékesítésben vagy értékesítés támogatásban szerzett tapasztalat
  • Aktív, középszintű angol VAGY német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Ami előnyt jelent számodra a kiválasztás során:
  • Felsőfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség megléte (logisztikai végzettség esetén műszaki területen szerzett tapasztalat)
  • Lotus Notes ismeret
  • Okos eszközök ismerete (smart phone, tablet)
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalatnak megfelelő bérezési rendszer ( alapfizetés+cafeteria)
  • 13. havi fizetés
  • Vállalati egészségbiztosítási csomag
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása a hatékony munkavégzéshez
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: 1097 Budapest
  • Munkaidő: Hétfő-péntek, rugalmas irodai munkarendben
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar és angol/német nyelvű szakmai önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 38 nap múlva
Egyéb | Budapest

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Jelenleg új kollégát keresünk adminisztrációs gyakornok pozícióba. Ha szívesen belelátnál egy munkaerő-közvetítő cég mindennapjaiba és nem riadsz vissza az adminisztratív feladatoktól, várjuk jelentkezésed.

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Ügyfél-, Vevőszolgálat | Szeged

Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel? Szívesen kamatoztatnád a tehetségedet biztosítási területen? Akkor Partnerünknél a helyed! Partnerünk jelenleg Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő biztosítási alkusz cége. Működését 2007-ben kezdte el, elsősorban a gépjármű-biztosítások terén, azóta pedig egyre szélesebb, folyamatosan bővülő termékpaletta kiépítésén munkálkodnak. Most bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva