BELSŐ KERESKEDELMI MUNKTÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretne Magyarország legnagyobb hazai tulajdonú ipari cégénél dolgozni? Műszaki beállítottság jellemzi? Könnyen tud kapcsolatokat ápolni?

Akkor ez az Ön álláslehetősége!

100%-ban magyar tulajdonú partnerünk 25 éve a magyar gyártás meghatározó szereplője. Partnerünk TIER1, TIER2 cégek beszállítója, valamint mechanikai alkatrészek gyártásával és felületkezelésével foglalkozik a CEE régióban.

Évi 30 millió eurós forgalmával stabil hátteret nyújt munkavállalói számára.

Székesfehérvári üzemükbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

BELSŐ KERESKEDELMI MUNKATÁRS
Az Önre váró feladatok:
  • Vevői kapcsolatok ápolása,
  • Új vevők felkutatása, piackutatás (technológia, árszint), marketing,
  • Ártárgyalások lebonyolítása, üzletkötés,
  • Új üzleti lehetőségek/ajánlatkérések begyűjtése,
  • Konkurencia figyelés,
  • Gyárthatósági megbeszélések előkészítése, dokumentálása, megbeszéléseken való részvétel,
  • Árajánlat készítés koordinálása, formai előkészítése, belső kalkulációk, költségbontások készítése,
  • Mintagyártások követése, jelentések készítése, gyártási folyamatok követése,
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a vállalat többi szervezeti egységével (termelés, raktár, minőségügy, pénzügy),
  • Ajánlatok nyomon követése, adminisztrálása.
Jelentkezzen, ha igazak Önre az alábbiak:
  • Főiskolai/egyetemi végezettség gazdasági vagy műszaki területen,
  • 2-3 év műszaki gyártásban szerzett tapasztalat kereskedőként, vevői kapcsolattartóként vagy értékesítőként,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Kereskedői véna,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás.
Megbízónk kínálata:
  • Havi br. 11.000 Ft-os Cafeteria keret (a próbaidő után),
  • Mobiltelefon, laptop, bejárás támogatása,
  • Egészségmegőrző programok,
  • Vállalati üdülési lehetőség,
  • Összetett, változatos feladatok, egyéni képzési és fejlődési lehetőségek,
  • Stabil, megbízható nagyvállalati háttér, dinamikusan növekvő cég,
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör.
Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, 8:00-16:20

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 38 nap múlva
Egyéb | Budapest

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Jelenleg új kollégát keresünk adminisztrációs gyakornok pozícióba. Ha szívesen belelátnál egy munkaerő-közvetítő cég mindennapjaiba és nem riadsz vissza az adminisztratív feladatoktól, várjuk jelentkezésed.

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Ügyfél-, Vevőszolgálat | Szeged

Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel? Szívesen kamatoztatnád a tehetségedet biztosítási területen? Akkor Partnerünknél a helyed! Partnerünk jelenleg Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő biztosítási alkusz cége. Működését 2007-ben kezdte el, elsősorban a gépjármű-biztosítások terén, azóta pedig egyre szélesebb, folyamatosan bővülő termékpaletta kiépítésén munkálkodnak. Most bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva