BESZERZÉSI ÉS LOGISZTIKAI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád - Csanád megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk újonnan felépített gyártóüzemeiben több, mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket, valamint kórházi és lakossági fertőtlenítőt gyárt.

Beszerzési és logisztikai csapatuk élére keressük új kollégájukat a következő pozícióba:

Beszerzési és logisztikai vezetőként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • Beszerzési és logisztikai csoport kialakítása, koordinálása és felügyelete
  • Beszállítókkal, kereskedőkkel való kapcsolattartás (belföldi és külföldi egyaránt)
  • A termeléshez szükséges alapanyagok, segédanyagok határidőre történő beszerzésének irányítása
  • Készlet előrejelzések készítése a társosztályoktól kapott adatok alapján
  • Termelési terv teljesítésének felügyelete
  • Szerződéskötések lebonyolítása
Amit Megbízónk kér tőled:
  • Felsőfokú mérnöki/logisztikai/közgazdász végzettség megléte
  • Legalább 3 éves szakmai vezetői tapasztalat logisztika/beszerzés területén
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Előny, ha rendelkezel:
  • B kategóriás jogosítvány megléte
Amit Megbízónk kínál:
  • Piacképes bérezési rendszer tapasztalat függvényében (alapfizetés + br. 30.000 forint cafeteria)
  • 13. havi fizetés (teljesítménytől függően)
  • Bejárás támogatása
  • Laptop és mobiltelefon a hatékony munkavégzéshez
  • Ingyenes ebéd biztosítása
  • Céges kisbolt használata
  • Rendszeres csapatépítő és trainingeken való részvételi lehetőség
  • Kulcsos autó biztosítása a partnerlátogatásokhoz
  • Rugalmas munkaidő
Munkavégzés részletei
  • Munkavégzés helye: Szeged (költözési hajlandóság esetén lakhatási támogatás)

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Komárom-Esztergom megye

Korábban legalább 3 éven keresztül egy gyártó cég logisztikai részlegén dolgoztál, és már volt alkalmad kipróbálni magad vezetői feladatkörökben is? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk az egyik piacvezető műanyag autóalkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális vállalat, amely autóipari végfelhasználó partnerei részére biztosít belső és külső alkatrészeket, elemeket. Most 16 fős logisztikai csapatuk élére keressük leendő vezetőjüket az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 56 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Bács-Kiskun megye

Szívesen csatlakozna az egyik legdinamikusabban fejlődő magyar tulajdonú FMCG üzletlánchoz és venne részt vezetőként a beszerzési folyamatok irányításában? Van már néhány év tapasztalata ebben a szegmensben? Amennyiben IGEN, ez a lehetőség most Önnek szól! Partnerünk a dél-alföldi régió egyik meghatározó kereskedelmi vállalata, immáron 25 éve. A folyamatosan bővülő üzletlánc jelenleg több, mint 30 saját és 200 szerződött franchise üzlettel rendelkezik. 10 fős beszerzési csapatának élére keresünk most tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 45 nap múlva