PROJEKTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk az elmúlt 28 évben a magyar építőipar egyik meghatározó, stabil, generálkivitelező társaságává fejlődött. Tevékenysége kiterjed az építőipari generál-kivitelezés teljes szolgáltatási körére. Referenciáik között megtalálhatók ipari, kereskedelmi, középületek, és társasházak kivitelezése, továbbá jelentősek az épület felújítás területén megvalósult projektjeik is.

Bővülés miatt keresünk

kollégát csapatukba.
Feladatok:
  • Kiviteli munkák szakmai irányítása, felügyelete, alvállalkozók összehangolása és koordinálása művezetővel együttműködve
  • Megrendelői és alvállalkozói kooperációs megbeszélések vezetése
  • A kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése, tervek utánkövetése és felülvizsgálata
  • Alvállalkozói és beszállítói szerződések előkészítésében, versenyeztetésében közreműködés, illetve előkészített szerződések ellenőrzése
  • Jelentés a főmérnök felé
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú magasépítő végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat magasépítésben, generálkivitelezésben mint építésvezető VAGY projektvezető
  • FMV-É felelős műszaki vezetői engedély
  • E-napló vezetésében tapasztalat
  • B-kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Angol vagy német nyelvtudás műszaki leírások értelmezéséhez
  • Alvállalkozói kör ismerete

Amit kínálnak:

  • Pozícióhoz igazított alapbér
  • Éves teljesítményprémium
  • Céges autó próbaidőt követően
  • Havi nettó 12.000 Ft SZÉP kártya
  • Mobiltelefon, laptop
  • Munkába járási támogatás
  • Szakirányú továbbképzéseken való részvétel támogatása
Munkavégzés helye:
  • Budapest és Pest megyei projekthelyszínek
  • Előfordulnak vidéki projektek is
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Budapest és Pest megyében több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 33 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Kipróbálnád magad nagy volumenű projekteken? Eredményesen irányítasz beosztottakat és szeretsz az építkezések karmestere lenni? Ez a TE lehetőséged! Partnerünk 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás. A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: ÉPÍTÉSVEZETŐ (KELET MAGYARORSZÁG)

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Baranya megye

Otthonosan mozogsz a projektvezetésben és a magasépítés a Te világod? Szívesen vennél részt nagy volumenű beruházásokban és lennél részese a dinamikus ipari fejlődésnek? Ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. A legnagyobb üzletágat az építőipari projektek képezik, ezen belül leginkább ipari létesítményekkel foglalkoznak. Legalább 500 millió Forint értékű projektekben vesznek részt. Nyílt szellemű, innovatív, hatékony működtetéssel kívánnak maximálisan megfelelni a jövő egyre növekvő kihívásainak. Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva