KOHÓMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Nógrád megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk több, mint 20 éve van jelen hazánkban a fémalkatrész gyártással foglalkozó piac meghatározó szereplőjeként. A termékre szabott alkatrészek fejlesztéséhez és gyártásához egy új, forradalmi eljárást alkalmaznak, ami a hagyományos porkohászatot a műanyag-fröccsöntés technológiájával ötvözi. A több milliós darabszámban gyártott alkatrészeket az autóiparban és az űrtechnológiában is felhasználják.

Jelenleg mérnöki csapatuk új tagját keressük korszerű rétsági üzemükbe az alábbi pozícióba:

KOHÓMÉRNÖK
A változatos feladatkör az alábbiakból áll:

  • Az alapanyag-keverés és kiégetés gyártási folyamatainak elvégzése, teljeskörű felügyelete, együttműködésben a technikus kollégákkal, a mérnöki csapattal és a vezetőséggel
  • A termékek minőségének és összetételének ellenőrzése, közreműködés a minőségbiztosítási folyamatokban
  • Alapanyag-keverésnél az elváltozások és eltérések kivizsgálása, valamint a kiégetésnél előforduló hibák felülvizsgálata, dokumentálása
  • Alapanyag keverő berendezések felülvizsgálata, alapanyag selejt csökkentése
  • A kemencék ciklusidejének nyomon követése
  • Az égetéshez szükséges anyagok tálcák, tartók, grafitok igénylése, új beszállítók felkutatása
  • Kötőanyag-kivonás, az előfordult hibák feltárása, felülvizsgálata
  • Aktív részvétel a termelést, fejlesztést érintő anyagvizsgálati feladatokban
  • Javaslattétel az adott terület beruházására, felújításra, folyamtok fejlesztésére
  • A termelési tervek összhangjának biztosítása, költségek optimalizálása
  • A munkautasítások elkészítése az adott területeken
  • Projekt feladatokban való részvétel
Ez a pozíció Neked szól, ha az alábbiak jellemeznek:

  • Felsőfokú Kohómérnöki végzettség
  • Minimum 1 év tapasztalat, preferáltan hasonló területen
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Szívesen bevonódsz az összetett feladatokba és magas fokú önállóság jellemez
  • Jó együttműködési és priorizálási képességgel rendelkezel
Előnyt jelent:

  • Autóipari tapasztalat
  • IATF auditokban szerzett tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:

  • Rugalmas, bérigényed és tapasztalatod alapján megegyezés szerinti alapbér
  • 100%-os utazási költségtérítés üzemanyagra és tömegközlekedésre egyaránt
  • Stabil, megbízható háttér és hosszútávú munkalehetőség
  • Korszerű, prémium minőségű munkaeszközök
  • Változatos projektek és speciális szakmai ismeretek elsajátítása
Munkaidő: hétköznaponként 08:00 – 17:00 (1 óra ebédidővel)

Munkavégzés helye: Rétság Ipari Park 5. (Nógrád megyében található, az M2-es úton keresztül nagyjából 40 perc távolságra a fővárostól)

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?