FŐKÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk minőségellenőrzéssel foglalkozó vállalat.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FŐKÖNYVELŐ
Főbb feladatok:
  • Gazdasági események könyvelésének szakmai irányítása, felügyelete
  • Az anyavállalat részére készülő havi, negyedéves, éves zárások irányítása
  • Az adóbevallások határidőre való elkészítésének koordinálása
  • A jogszabályi követelményeknek való megfelelés biztosítása
  • Könyvvizsgálatokon és adóvizsgálatokon való aktív közreműködés, ill. ezek lebonyolításának koordinálása
  • Hatóságokkal, külső szolgáltatókkal, anyavállalattal való kapcsolattartás
  • Közreműködés a budget és a forecast elkészítésében
  • Egyéb, könyveléshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Amit Partnerünk vár Öntől:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (közgazdasági vagy pénzügyi)
  • Regisztrált mérlegképes könyvelő végzettség (vállalkozási szakirány)
  • Legalább 5 éves pénzügyi, számviteli területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Naprakész számviteli, adózási ismeretek
  • Erős felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Megbízható, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Proaktivitás, igény a fejlődésre és önfejlesztésre

Előny, de nem feltétel:
  • IFRS ismerete
Amit Partnerünk kínál:
  • A pozíciónak megfelelő, korrekt fizetés és juttatások
  • SZÉP kártya
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság és támogató csapat

Jelentkezzen angol és magyar nyelvű önéletrajzának csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Megbízónk az alábbi munkakörbe keres munkatársat.

A hirdetés lejár 18 nap múlva