ALUMÍNIUM NYÍLÁSZÁRÓ TERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk magas minőségű alumínium nyílászárók, függönyfalak, üvegtetők tervezésével, gyártásával és teljeskörű kivitelezésével foglalkozó, 2008 óta működő vállalat évtizedes tapasztalattal és élenjáró technológiákkal, számos szakmai elismeréssel és nagy volumenű projektekkel.

Budapesti tervező és értékesítő irodájában zajlik az építész csomópontok és egyedi gyártmánytervek kidolgozása nyílászáró tervező és előkészítő szoftverek segítségével.
Itteni csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatokban számítunk szakértelmedre:
  • Alumínium nyílászárók, homlokzatok, függönyfalak gyártmányterveinek elkészítése a projektek különböző szakaszaiban (egy-egy projekt időtartama fél-1 év)
  • Csomóponti rajzok elkészítése a vezető tervező instrukciói alapján
  • AUTOCAD és különböző nyílászáró specifikus szoftverek használata
  • Kapcsolattartás és folyamatos együttműködés a tervezői csapattal
  • Gyártással való kapcsolattartás
A pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Felsőfokú építőipari/műszaki végzettség (Építőmérnöki vagy Építészmérnöki diploma preferált)
  • Hasonló területen, alumínium nyílászárók tervezésében szerzett legalább 2 év tapasztalat
  • AUTOCAD program professzionális ismerete
  • Affinitás a fókuszált, nyugodtabb munkavégzésre
  • Nyitottság az új ismeretek elsajátítására és alkalmazására
Amit Partnerünk kínál:
  • Tapasztalattól függő, megegyezés szerinti fix alapbér
  • Bónusz rendszer tervszámok alapján (13. havi fizetésnek felel meg)
  • Bejárási támogatás
  • Céges nyaraló használatának lehetősége
  • Korszerű munkaeszközök (számítógép, igény esetén laptop)
  • Home office lehetőség (általában heti 1 nap)
  • Biztos háttér, stabilitás és változatos projektek
Munkaidő: Hétfő-Péntek, 07/08:00 – 16/17:00

Munkavégzés helye: 1117 Budapest Alíz utca 1. (Office Garden I.) – az új építésű iroda jól megközelíthető helyen található, a közelben parkolási lehetőséggel

Kattints az alábbi gombra és jelentkezz szakmai önéletrajz csatolásával:

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Építőipar szakemberként a minőségi munka kiemelten fontos Önnek? Jól kommunikál és kiválóan érti a szakmát? Ha Önnek a gyors szakmai döntések számítanak, és szeretne egy kimagaslóan képzett szakemberekből álló építőipari vállalatnál dolgozni, akkor jelentkezzen még MA! Ügyfelünk 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik közel 25 éve állnak megrendelőik szolgálatában. Növekedésük záloga, hogy az egyes üzemeltetési és kivitelezési ( ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem) projektek méretétől és jellegétől függetlenül elkötelezettek amellett, hogy személyre szabott, innovatív, minőségvezérelt megoldásokat hozzanak létre. Folyamatosan bővülő, profi, megbízható szakmai csapatukhoz várjuk az új kolléga jelentkezését az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Szívesen dolgoznál változatos projekteken modern, zöldövezeti környezetben? Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeled el jövődet, ahol szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség biztosított? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Ügyfelünk 15 éves múlttal rendelkező 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak. A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Szívesen lennél egy dinamikusan fejlődő, építőipari cégcsoport új, oszlopos tagja? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk szegedi székhelyű vállalkozás, amely generálkivitelezőként családi házak építésével és értékesítésével, illetve ingatlanok tervezésével is foglalkozik. Most folyamatosan bővülő csapatuk számára keresünk új munkatársakat, szegedi és budapesti irodájukba egyaránt, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva