KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Zala megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk 2001-ben alapított svéd cégcsoport magyarországi képviselete. Az utóbbi években az ország egyik LEGMODERNEBB, LEGJELENTŐSEBB NYOMDÁJÁVÁ fejlődött.

Több, mint 200 alkalmazottjával Zalalövőn a legnagyobb céggé fejlődtek. Csapatuk bővítésére új kollégát keresnek:

KARBANTARTÓ

pozícióba.

Követelmények:

  • Elektronikai végzettség (villanyszerelő, elektroműszerész),
  • 1-2 év gyártó berendezések üzemeltetésében, karbantartásában szerzett tapasztalat,
  • "B" kategóriás jogosítvány és saját autó, mert három hetente készenlétet kell vállalni hétvégére,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete.

Feladatok:

  • Meghibásodott gyártógépek javítása, hibaelhárítások elvégzése,
  • Aktív részvétel a megelőző karbantartásban,
  • Épület karbantartási feladatokban való közreműködés,
  • A gépek, berendezések állapotának folyamatos ellenőrzése,
  • Vezetői kérésre alkatrészbeszerzés,
  • Karbantartáshoz, javításhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése.

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapfizetés,
  • Kiemelkedő műszakpótlék, készenléti pótlék és túlóradíj,
  • Bejárás támogatás.

Egyéb információk:  Munkavégzés helye: Zalalövő

                                     Munkaidő: hétfőtől-péntekig 3 műszakos munkarend

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka a magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Partnerünk, a mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó több, mint 70 országban jelen lévő piacvezető vállalatcsoport hazai tagjaként elektronikus, távközlési és rádiófrekvenciás mérőműszerek szervizelésével (javítás, kalibrálás) foglalkozik. Bővülő csapatuk mérnöki tapasztalattal rendelkező tagját keressük a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 60 nap múlva
Gyártás, Termelés | Tolna megye

Ha szeretnél egy különleges termékeket gyártó multinacionális cégnél dolgozni, ez a hirdetés neked szól. Partnerünk innovatív belső és külső megoldások tervezésével, fejlesztésével és gyártásával foglalkozik a nagy európai prémium járműgyártók számára. 14 gyártóüzemmel és 5 műszaki központtal, 3000 alkalmazottal vannak jelen 9 országban, ahol 380 millió euró forgalmat bonyolítanak 1964 óta. Karbantartói csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Szeged

Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonú, piacvezető autóápolási és vegyipari termékeket gyártó vállalat. Szegedi telephelyükre keresünk vegyész- vagy gépészmérnök végzettségű, tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 14 nap múlva