ALKALMAZÓ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye Külföld

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk saját fejlesztésű mikrohullámú nedvességtartalom méréssel foglalkozik.
Jelenleg 60 db telepített eszközük van világszerte.
Kísérleti fejlesztések, K+F és saját termékeik értékesítése tartozik még portfóliójukhoz.

Ha szeretne egy világon egyedülálló technológiát megismerni és részt venni a további műszaki fejlesztésekbe, beüzemelésekbe csatlakozzon csapatukhoz

pozícióba.
Feladatok:
  • A berendezések letelepítése, beüzemelése és betanítása a műszaki személyzetnek egy Szerviztechnikus munkatárssal
  • A berendezések alkatrészeinek beszerzése, gyártás felügyelete, kiszállítás előtti tesztek elvégzése
  • Mikrohullámú nedvességmérő rendszer telepítéséhez szükséges előkészületi feladatok elvégzése
  • Éves felülvizsgálatok a helyszínen, illetve szerviz - hotline működtetése
  • Ügyfelek támogatása, kapcsolattartás a partnerek műszaki személyzetével
  • Stratégiai fejlesztési feladatok támogatása, tesztek szervezése, lebonyolítása
Elvárások:
  • Villamosmérnök vagy fizikus végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás a külföldi projektek miatt
  • B kategóriás jogosítvány
  • Projektmenedzsment gondolkodásmód
  • Utazási hajlandóság, biztosított utazási feltételek mellett

Előny:
  • Valamilyen programnyelv ismerete "beavatkozás" szinten: C, C++
  • További idegen nyelv ismeret
Amit a cég kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Utazások támogatása + extra napi díj
  • Éves jutalom
  • Bejárás támogatása
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Változatos munkakör, bő mozgástérrel
  • Globális több kontinensre kiterjedő piaci, üzleti kapcsolatrendszer
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Dunaújváros
  • Külföldi projektek: évi max. 50 nap távollét - ~10 napos projektek

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, várjuk frissített önéletrajzát a "Jelentkezés" gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Villamos szakemberként minőségi munkát szeretne végezni, egy megbízható vállalatnál? Az elméleti ismereteit a gyakorlatban is alkalmazza? Szereti, ha a megtervezett ötleteket a gyakorlatban is megvalósíthatja? Folyamatos fejlődésre és innovációra törekszik? Ha ezek igazak Önre, akkor ez a lehetőség Önnek szól! Ügyfelünk közel 13 éve alakult mérnökiroda, akik megrendelőik számára komplex mérnöki és kivitelezési szolgáltatásokat biztosítanak. Filozófiájuk a tervezünk és megvalósítunk, ami a vállalat töretlen sikerét is mutatja a magyar piacon. Jelenleg BŐVÍTÉS miatt keresünk hozzájuk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 37 nap múlva