KERESKEDELMI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Debrecen

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk az acél megmunkálás meghatározó szereplője, mely 2005 óta dinamikusan fejlődő és stabil hátterű magyar tulajdonú cég. Fő profilja a betonacél és betonvas kis- és nagykereskedelem, illetve a szereléshez szükséges termékek forgalmazása.

Most bővülő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Árajánlat készítés, valamint az ajánlati nyilvántartás vezetése
  • Megrendelések nyomon követése
  • Megrendelői szerződés előkészítés
  • Szerződésnyilvántartás - utókövetés, szerződések átvizsgálása a projekt teljes ciklusában, valamint a szerződéses kötelezettségek teljesítése
  • Hatósági bejelentések, céges nyilvántartások kezelése
  • Kapcsolattartás a meglévő és új partnerekkel (építőipari ügyfelek)
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett releváns kereskedelmi tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Excel ismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló, precíz és megbízható munkavégzés
Előny, de nem feltétel:
  • Felsőfokú végzettség vagy középfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • SAP ismeretek
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Céges laptop és mobiltelefon

Munkaidő: H-P, 07:00-16:00

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 38 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnercégünk jelenleg az irodájuk lelkét keresi. Mit kell tudni róluk? Egy teljesen magyar tulajdonú digitális ügynökség a high-end e-kereskedelem és egyedi szoftverfejlesztés területén. Online áruházak, digitális platformok fejlesztése, a webes megoldások optimalizálása és tanácsadás a fő tevékenységi körük. Jelenlegi csapatuk bővítése céljából keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba: IRODAI ASSZISZTENS

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Ha szereted a változatos feladatokat, ha szeretsz szervezni, elkötelezett vagy a minőség iránt, szereted menedzselni és dokumentálni a folyamatokat, akkor Partnerünknél megtalálod a számításodat! Ügyfelünk minőségi légtechnikai szűrőket forgalmazó vállalat, amelynek tevékenysége ezen rendszerek optimalizálására és felülvizsgálatára is kiterjed. Most dinamikusan fejlődő csapatába keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva