ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos Home office

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 1999 óta árnyékolástechnikával és építőipari kivitelezéssel foglalkozó cég. Tevékenységük a kisebb megbízásoktól egészen a látványos bel- és külföldi nagy projektekig kiterjednek (beleértve akár a különleges és speciális építési technikákat is).

Most számára keresünk szakembert rész (30 óra) vagy teljes munkaidőben (40 óra) fix alapbérrel az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ
Főbb feladatok:
  • Your Pergola (árnyékolástechnika) értékesítése
  • Elsősorban belföldön: meglévő partnerekkel kapcsolattartás, új partnerek felkutatása
  • Ártárgyalások előkészítése
  • Kiállításokon való részvétel megszervezése, értékesítéshez szükséges reklám anyagok beszerzése, elkészítése, helyszíni reklámozás
  • Üzleti kapcsolatok építése
  • Emailek, telefonok kezelése
  • Riportok, beszámolók prezentálása az ügyvezető részére
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Értékesítési területen szerzett min. 1-3 éves tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Határozott, magabiztos kiállás
  • Hunter attitűd
  • Terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság, a hétvégi kiállításokon való részvétel
  • Ingázás vállalása
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Pergolák értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Árnyékolástechnikai ismeretek
Amit Partnerünk kínál:
  • Fix alapbér
  • Céges autó (magánhasználatra is)
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása: laptop, mobiltelefon
  • Értékesítések után fix jutalék
  • Betanulás támogatása (termékek, ügymenet megismerése)
  • Rugalmas munkaidő és home office lehetőség
  • Alkalmazotti vagy vállalkozói munkaviszony biztosítása
  • Stabil céges háttér
Munkavégzés helye: Országos

Iroda: Budapest (V. kerület), Szeged

Jelentkezz önéletrajz csatolásával és bérigény megjelölésével az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Megbízónk közel 30 éve a piacon vezető pozíciót betöltő, folyamatosan fejlődő, informatikával és biztonságtechnikával foglalkozó vállalat. Céljuk egyéni erősségekre, szakmai és a személyes fejlődésre fókuszálni a munkavállalóiknál, ezáltal kiaknázni a kollégáikban rejlő lehetőségeket. Keresünk részükre új munkatárasat az alábbi pozícióba: Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 24 nap múlva