MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy Budapest belvárosában elhelyezkedő, több mint, 20 éve sikeresen működő könyvelőiroda.

Kiegyensúlyozott, nyugodt légkörű, családias létszámú csapatukba keresünk most tapasztalattal rendelkező, új munkatársat az alábbi pozícióba:

Munkakör:
  • Könyvelőirodában ellátandó könyvelői feladatok

Amit Partnerünk vár Öntől:
  • 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Legalább szakirányú OKJ végzettség (Mérlegképes könyvelő)
  • Naprakész ismeretek a hatályos törvények és előírások ismeretében társaságok könyvelése területén
  • Alapvető bérszámfejtési ismeretek
  • Magabiztos tudás a könyvelőprogramok, NAV bevallási rendszerek területén
  • Magabiztos MS Office ismeretek (Excel, Word)
  • Önálló munkavégzésre való képesség teljeskörű könyvelési területen
  • Megoldáscentrikus szemlélet

Előny, de nem feltétel:

  • RLB program ismerete
Amit Partnerünk kínál:
  • Tapasztalatnak megfelelő, piacképes bérezés
  • 14.havi bér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, szakmai támogatás
  • Rugalmas, túlóramentes munkaidő
  • Kiegyensúlyozott, nyugodt légkör
  • Betanulási lehetőség
  • Betanulás után korlátozottan távmunka (home office) lehetséges

Jelentkezzen önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk minőségellenőrzéssel foglalkozó vállalat. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva

Megbízónk az alábbi munkakörbe keres munkatársat.

A hirdetés lejár 27 nap múlva