AUTÓIPARI PROJEKTMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Kecskemét

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk a MR PLAN Group professzionális mérnöki szolgáltatásokkal és tanácsadással támogatja a hazai és internacionális vállalatokat a KKV és az ipari szektorban. Kiemelt céljuk az értékteremtés vevőik számára, a folyamatok és az infrastruktúra optimalizálásával a jobb teljesítmények és magasabb termékminőség elérésével.

Elsősorban az autóipar, a repülő- és űripar, valamint a gépgyártás számára nyújtanak szolgáltatást.

Most kecskeméti csapatukba keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Új gyártósorok tervezésének és üzembehelyezésének a koordinálása
  • Gépspecifikációk elkészítése és a kiírási folyamatban való részvétel
  • A géptelepítések, a tesztelések és a felfutási fázis koordinálása
  • A berendezések átvétele a beszállítóktól
  • Egyeztetések lebonyolítása a beszállítókkal és a társosztályokkal
  • A projektcélok elérésének biztosítása a költségkeret, a határidők és a minőségi elvárások tekintetében
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Autóipari gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás
  • Proaktív és kommunikatív személyiség
  • Nagyfokú precizitás, önállóság, strukturált munkavégzés

Amit Partnerünk kínál:
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer
  • Rugalmas munkaidő
  • Home Office munkavégzési lehetőség
  • Változatos, kihívásokkal teli projektmunkák
  • Dinamikus szakmai fejlődési lehetőség
  • Multinacionális háttér

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk az elmúlt 18 év alatt egy országszerte ismert mérnökirodává nőtte ki magát, épületgépészeti rendszerek tervezésére szakosodva. Szem előtt tartják a költséghatékony és innovatív megoldások használatát és hangsúlyt fektetnek az energiatakarékos, megújuló energiákat használó rendszerek tervezésére. Csapatukba keresünk új kollégákat az alábbi pozícióba teljes vagy részmunkaidőben (6 órában), akár azonnali munkakezdéssel. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 23 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Ügyfelünk villamosenergia-termeléssel foglalkozik, stratégiai szerepet vállal a hazai villamosenergia-rendszer ellátásbiztonságában. Gázturbinák, gőzturbinák és segédberendezéseik karbantartásainak projektjeire új munkatárssal bővülnek az alábbi pozícióban: A stabil, tőkeerős csapat tagjaként speciális szakmai tudást sajátíthatsz el, az erőművi környezet teljes palettájával találkozhatsz.

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy nemzetközi, ipari szivattyúk valamint laboratóriumi aprítógépek forgalmazásával foglalkozó nemzetközi cégcsoport magyarországi vállalata. A magyar piacon 2004 óta vannak jelen, és meghatározó szerepet töltenek a szegmensükben. XI. kerületi irodájukba, a csapatuk bővítése miatt keresünk pályakezdő vagy szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat, teljes vagy részmunkaidős munkavégzésre az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 26 nap múlva