VILLAMOSMÉRNÖK PROJEKTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Villamosmérnök végzettséggel rendelkezel? Már van tapasztalatod projektmenedzsment területen is?

Akkor Partnerünknél a helyed!

Partnerünk egy több évtizedes tapasztalattal rendelkező vállalkozás, amely az adatközponti, biztonságtechnikai és energetikai rendszerek piacán a leginnovatív gyártókkal tevékenykedik szoros együttműködésben.

Tervező és kivitelező mérnök munkatársaik olyan projektekben segítik, támogatják Ügyfeleiket, ahol a cél az átmeneti vagy tartós szakmai erőforrások hiányának feloldása, illetve speciális szaktudást igénylő szakvélemények formálása.

Most számára keresünk új munkatársat, adatközponti és épületgépészeti projektek erősáramú rendszereinek megvalósítására, az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Közreműködés a projektek műszaki előkészítésében
  • Ajánlatok műszaki kidolgozása, árazása
  • Műszaki megoldások, koncepció tervek kidolgozása
  • Projekt ütemterv elkészítése
  • Villamos tervek átnézése, értelmezése, véleményezése
  • Kivitelezés vezetése
  • Alvállalkozók/beszállítók munkájának koordinálása, alvállalkozói teljesítések ellenőrzése, igazolása
  • Megvalósulás folyamatos nyomon követése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Szakmai javaslatok kidolgozása
Az ideális jelölt:
  • Felsőfokú, villamosmérnök végzettségű
  • Legalább 5 éves tapasztalata van projektmenedzsment vagy projekt mérnöki területen, szakági projektvezetésben
  • Középszintű aktív angol nyelvtudással bír, amit munkanyelvként képes használni
  • B kategóriás vezetői engedélye van
  • Strukturált gondolkodású
  • Lendületesség, kitartás jellemzi
  • Önálló munkavégzésre képes
  • Ügyfélközpontú
  • Határozott fellépéssel rendelkezik
Előny, de nem feltétel:
  • Adatközponti technológiák ismerete
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő bérezés
  • Komplex projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség (továbbképzések, jogosultságok megszerzésének és új rendszerek megismerésének támogatása)
  • Kia Ceed típusú vállalati gépjármű magánhasználati kerettel
Munkavégzés helye: Budapest/országos - később külföldi munkavégzés lehetőségével

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Hajdú-Bihar megye

Kiemelkedő bért kínáló debreceni Megbízónk jellemzően komplex magasépítési projektek tervezésével és kivitelezésével foglalkozik. Lakó- és műemlék épületek, ipari-, kereskedelmi- és sportlétesítmények, irodaházak, Nívódíjas oktatási és egészségügyi intézmények, turisztikai célú ingatlanok is megtalálhatók a referenciái között. Projekt függvényében végez az épülethez kapcsolódó út, közmű, mélyépítési és kertészeti munkákat is. Folyamatosan bővülő csapatába keresünk angol nyelvtudással rendelkező munkatársat.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Partnerünk immár 15 éves múlttal rendelkező PIACVEZETŐ magyar vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak. Vasbeton- és acélszerkezetű ipari csarnokaik nagysága 2-20.000 nm2-ig terjed, projektjeik értéke pedig 5-10 milliárd Ft között mozog. A kivitelezési időszak 6-12 hónap és egy Építésvezető egyszerre fixen egy projekten dolgozik. Referencia-partnereik: Mercedes, Hankook, Henkel, Praktiker, B Braun. A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak szerte az országban, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 46 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Komárom-Esztergom megye

Ön is szeretne részese lenni a jövő technológiájának? Már kisgyermekként is ámulatba ejtették a robotok és a mögötte lévő technológia? Akkor ezt az állást Önnek találták ki! Az ipari automatizálás területén elismert, high-tech megoldásokkal foglalkozó Partnerünk részére keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe: PROJEKTMÉRNÖK

A hirdetés lejár 14 nap múlva