MIKROBIOLÓGUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Vegyipar, Gyógyszer

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk piacvezető baktériumkészítményeket gyárt és forgalmaz, stabil háttérrel és biztos jövőképpel rendelkeznek. Csapatukba olyan munkatársat keresnek aki K+F projektekben szeretne részt venni, továbbá szakmai kihívásokat keres fermentációs területen.

Nem csak a laboratórium berkein belül kell dolgoznod hanem megismerheted és együttműködhetsz az üzemben lévő folyamatokkal és munkatársakkal így azt is láthatod, hogy a labori munkád eredménye hogyan valósul meg a gyakorlatban.

Bővülés miatt keresik csapatuk legújabb tagját

pozícióba.
Biomérnökként mindig a járatlan utakat kerested és a kíváncsiság hajtott?
Olyan csapatban dolgoznál szívesen ahol a szakkönyvektől eltérve lehet kísérletezni?
Partnerünk laboratóriumában pont erre lesz lehetőséged!

Biomérnöki feladatkör:
  • Baktériumokkal és fonalas gombákkal történő munkavégzés
  • Kísérletek önálló megtervezése, kivitelezése
  • Gyártáshoz szükséges oltóanyag előállítása
  • Gyártásközi mintavétel és ellenőrzés
  • Szakirodalmak naprakész ismerete
  • Analitikai mérések kivitelezése (enzim, fitohormon, mikotoxin vizsgálatok)
  • Eredmények, vizsgálatok papíron és elektronikus formában történő dokumentálása
Amit ők tudnak nyújtani:
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkakörnek megfelelő bérezés
  • Költözési hajlandóság támogatása
  • Folyamatosan bővülő és megújuló termékek
  • Biztonság, emberközpontúság, összetartó csapat, nyugodt légkör
  • Munkádat megbecsülik - eredményeidet pedig értékelik
Amit elvárnak:
  • Felsőfokú végzettség (mikrobiológus vagy biomérnök)
  • Középfokú angol nyelvtudás melyet a szakmai anyagok tanulmányázásra kell majd használni
  • K+F területen szerzett tapasztalat
  • Legalább 1 év laboratóriumi releváns tapasztalat
  • Vezetői kvalitások
Előnyt jelent:
  • K+ F tevékenységben való aktív részvétel
  • Kutatói szemléletmód
  • Talajökológiai ismeretek
  • Fermentációs területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
Munkavégzés helye:
  • Beszterec (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye)
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet a JELENTKEZÉS gombra kattintva küldd el magyar nyelvű, frissített önéletrajzodat!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttértámogatást. Sikereik eredményeként bővülő csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: Olyan tapasztalt fizikus, gépészmérnök, mechatronikai mérnök vagy villamosmérnök karon végzett szakemberek jelentkezését várjuk - akik elemző, kreatív és nyitott szemléletükkel szívesen erősítenék egy piacvezető cég csapatát Tanácsadóként K+F projekteken. A betanítást a cég biztosítja!

A hirdetés lejár 31 nap múlva