SENIOR ACCOUNTS PAYABLE SPECIALIST

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Partnerünk a világ második legnagyobb építőanyag-vállalata, amely 31 országban 89 000 embert foglalkoztat.

A 2016-ban Budapesten megnyílt Business Service Center új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A szállítói számlák ellenőrzése a havi kimutatások és a kapcsolódó tranzakciók egyeztetésével,
  • Szállítói számlák feldolgozása, fizetési eltérések megoldása,
  • AP főkönyvek (AP nyitott tételek), GR/IR adminisztrációja, terhelési egyenlegek felülvizsgálata,
  • Hatékony munkavégzés az egyeztetett szolgáltatási szint megállapodásoknak megfelelően,
  • Hozzájárulás a számlák csoporton belüli működésfejlesztési kezdeményezésekhez.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Minimum 2-3 éves nemzetközi cégeknél szerzett tapasztalat könyvelésben,
  • Középfokú angol nyelvtudás (főként írásban, céges kommunikációhoz és dokumentációhoz kell használni),
  • Excel ismerete,
  • Az könyvelési folyamat átfogó ismerete,
  • Ügyfélközpontú környezetben szerzett tapasztalat,
  • Fejlődési hajlandóság,
  • Proaktív és eredményközpontú hozzáállás,
  • Hajlandóság nemzetközi csapatban való dolgozásra,
  • Kiváló kommunikációs, interperszonális és elemző készség.
Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség pénzügy-számviteli, gazdasági, vagy informatikai területen,
  • Középfokú szlovák nyelvtudás,
  • SSC-ben, SAP-ban szerzett tapasztalat.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Hosszútávú munkalehetőség egy megbízható, stabil hátterű vállalatnál,
  • Kimagasló cafeteria csomag,
  • Éves bónusz,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Modern irodai környezet.
Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület (a Forgách utca metrómegálló közelében). Home Office lehetőség a zárások hetén, ezenkívül heti 2 nap biztosított.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, törzsidő: 8-17, ezen belül a Vezetőséggel egyeztetve rugalmasan alakítható.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva, a bérigényed feltüntetésével!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Bács-Kiskun megye

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó cég. Dinamikusan növekvő Pénzügy csapatukba új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk egy Budapest belvárosában elhelyezkedő, több mint, 20 éve sikeresen működő könyvelőiroda. Kiegyensúlyozott, nyugodt légkörű, családias létszámú csapatukba keresünk most tapasztalattal rendelkező, új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 29 nap múlva