ÉPÜLETGÉPÉSZ TERVELŐKÉSZÍTŐ VAGY TERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónk az elmúlt 18 év alatt egy országszerte ismert mérnökirodává nőtte ki magát, épületgépészeti rendszerek tervezésére szakosodva. Szem előtt tartják a költséghatékony és innovatív megoldások használatát és hangsúlyt fektetnek az energiatakarékos, megújuló energiákat használó rendszerek tervezésére.

Csapatukba keresünk új kollégákat

pozícióba teljes vagy részmunkaidőben (6 órában), akár azonnali munkakezdéssel.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Leendő feladataid:
  • Szakági tervek és költségvetések elkészítése
  • Épületgépészeti tervek számítógépes feldolgozása – szerkesztése
  • Épületgépészeti energetikai számítások elvégzése
  • A kibocsátott tervekhez kapcsolódó dokumentációk előkészítése
  • Kapcsolattartás az építészekkel
Megbízónk elvárásai:
  • Technikusi épületgépész műszaki végzettség vagy (akár folyamatban lévő) felsőfokú tanulmányok épületgépész szakon
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás (dokumentumok értelmezéséhez, feliratozásához)
  • AUTOCAD tervező program kiváló ismerete és gyakorlatias használata
  • MS Office ismeret
Előny:
  • Felsőfokú épületgépész műszaki végzettség
  • Épületgépész tervezésben szerzett tapasztalat
  • 3D-s tervezői programok ismerete (ReVit, MagiCad)
  • Gépészeti programok ismerete (WinWatt)
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő alapfizetés
  • 13. és 14. havi fizetés
  • Próbaidőt követően mobiltelefon
  • Bejárástámogatás (budapesti BKK bérlet 100%-os, vidéki bérlet 86%-os térítése)
  • Ingyen kávé, ásványvíz és üdítő fogyasztás
  • Céges foci
  • Nyelvoktatás
  • Home office (próbaidőt követően 1 nap)
  • Hosszútávú, szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Budapest 11. kerület, 5 perc sétára a Mérnök utcai sportteleptől
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig 8 órás munkavégzés rugalmas munkarendben, törzsidő: 9:00-15:00
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Megbízónk egy sok évtizedes múlttal rendelkező villamosenergia-termelő vállalat, emellett villamos-és gázkereskedelmi engedéllyel rendelkezik. Ha szeretnél Te is hazánk legnagyobb földgáztüzelésű erőművét működtető összeszokott csapatának tagjává válni, várjuk jelentkezésedet a Gépész forgógépes karbantartási szakértő pozícióra.

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Gyártás, Termelés | Heves megye

Megbízónk egy 100%-ig magyar tulajdonban lévő vállalat, mely a világ vezető mezőgazdasági, építőipari és bányagép gyártó cégeinek (pl.: Caterpillar, Liebherr, Atlas) gyárt hegesztett szerkezeteket, alvázakat, gémeket és egyéb gépalkatrészeket. Határozott célunk új mezőgazdasági gépek alkatrészeinek gyártása felé nyitni, illetve a vasúti szerkezetek gyártásában való stabil részvétel. Céljaik megvalósításához új gépészmérnök munkatársat keresnek az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Kecskemét

Partnerünk professzionális mérnöki szolgáltatásokkal és tanácsadással támogatja a hazai és internacionális vállalatokat a KKV és az ipari szektorban. Kiemelt céljuk az értékteremtés vevőik számára, a folyamatok és az infrastruktúra optimalizálásával a jobb teljesítmények és magasabb termékminőség elérésével. Elsősorban az autóipar, a repülő- és űripar, valamint a gépgyártás számára nyújtanak szolgáltatást. Most kecskeméti csapatukba keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva