ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél egy prémium autókkal foglalkozó cégnél dolgozni?
Precízen és önállóan végzed a munkádat?

Partnerünk gépjárművek tartós bérletével foglalkozik, melyhez ügyfeleik az alapszolgáltatásokon túl kiegészítő szolgáltatásokat vehetnek igénybe.

Hozzájuk keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Szerződések teljes körű, pontos előkészítése,
  • Ügyfelek számára igazolások, engedélyek elkészítése és átadása,
  • Ügyfelek tájékoztatása az aktuális folyamatról (szerződéskötés, hosszabbítás, megszűntetés stb.), és azok lebonyolítása,
  • Ügyfélkérések felvétele, megoldása, szükség esetén továbbítása,
  • Az ügyfélhívások fogadása, különböző ügyekben az ügyfelekkel proaktív kommunikáció,
  • Ügyfelek személyes fogadása, kéréseik megoldása, szükség esetén továbbítása.
Követelmények:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés ,
  • Megbízhatóság,
  • Gyakorlatias, pozitív, csapatjátékos személyiség,
  • Jó együttműködő készség, stressz tűrő képesség, lelkiismeretes, hatékony munkavégzés,
  • Excel és Word felhasználó szintű ismerete.
Előnyök:
  • Adminisztrációs területen szerezett tapasztalat,
  • Angol vagy német alapfokú nyelvtudás.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Bónusz,
  • Bejárás támogatás,
  • Hosszú távú, biztos munkahely, egy dinamikusan fejlődő, modern munkakörnyezetben,
  • Alkalmazotti jogviszony,
  • Jó csapat.
Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, napi 8 óra munkavégzés, rugalmas kezdéssel.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk 20 éve alapított, épületgépészeti kivitelezéssel foglalkozó, szakmailag megbízható, stabil pénzügyi helyzetű magyar vállalkozás. Komplex szolgáltatást nyújt beruházások (pl. áruházak, csarnokok, irodaépületek, köz- és lakóépületek, gyógyszertárak) teljes körű épületgépészeti munkáinak kivitelezésére. Bővülés miatt a műszaki csapatába keresünk új, akár pályakezdő kollégát a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 55 nap múlva
Pályakezdő, Gyakornok | Bács-Kiskun megye

Partnerünk erősáramú villamos kapcsolóberendezéseket gyártó multinacionális vállalat, akik idén negyedik alkalommal kerültek fel a Fortune top vállalatokat összegyűjtő listájára. Emellett energiahatékonyságban, vezérlés-biztonságban, kritikus áramellátásban és megbízható hűtés területén is világelső helyen állnak. Kunszentmiklósi gyárukban középfeszültségű berendezések- és készülékek előállításával foglalkoznak. Műszaki csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával az alábbi munkakörben:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Pályakezdő, Gyakornok | Pest megye

Nyitott vagy a legújabb technológiák és a repülőgépipar felé? Szeretnéd egy világszerte ismert vállalatnál megszerezni tapasztalatodat? Szívesen dolgoznál nemzetközi környezetben és hasznosítanád napi szinten angol nyelvtudásodat? Akkor ez a TE lehetőséged, pályázd meg ezt a pozíciót! Partnerünk immár 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Dinamikusan fejlődő csapatuk új tagját keressük. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK, A BETANULÁS BIZTOSÍTVA VAN! Fő felelősség: A vállalat telephelyén tervezett gyártógépek és irodaterület átalakítási / átrendezési munkáinak koordinálásának segítése.

A hirdetés lejár 22 nap múlva