PÉNZÜGYI ÉS KONTROLLING VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy nemzetközi és belföldi szállításokkal foglalkozó vállalat, amelynek fő tevékenysége a közúti áruszállítás.

Most dinamikusan fejlődő csapatába keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Pénzügyi területen a napi operatív feladatok koordinálása és a pénzügyi osztály munkájának szakmai támogatása, koordinálása
  • Heti, havi, negyedéves és éves riportok elkészítése és az üzleti év zárásában való közreműködés
  • A Társaság pénzügyi működésének gazdaságos, hatékony és szabályszerű biztosítása
  • Napi pénzügyi folyamatok nyomon követése, ellenőrzése
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Rendszerek bevezetése, riportálási folyamatok kialakítása
  • A Társaság likviditásának folyamatos nyomon követése
  • Kapcsolattartás a Társaság számlavezető bankjaival, bankszámlák felügyelete
  • Folyamatos kapcsolattartás a külső könyvelő irodával
  • Adózási kérdésekben szakmai támogatás
  • Könyvelés ellenőrzése (költséghelyek, költségnemek)
  • Az éves üzleti tervek (bevételi és költségtervek) betartásának koordinálása
  • Együttműködés társosztályokkal
  • A Kontrolling területén:
    • Terv-tény adatok nyomon követése, elemzés a költségvetés és az eredményesség alakulásáról; Havi eredmények értékelése, elemzése; Éves tervezés koordinálása, tervezési modell kialakítása, tervezési folyamatban aktív részvétel
    • Cégcsoportszintű (elsősorban tulajdonosi szintű) kontrolling rendszer működtetése
    • A Kontrolling osztály működési rendjének kialakítása, hatékony működésének biztosítása, fejlesztése
    • Hatékonysági és gazdaságossági vizsgálatok, költségelemzés elvégzése
    • Szabályzat karbantartása a számviteli szakterülettel együttműködve, illetve a szükséges rendszerekben történő fejlesztésekben való részvétel
    • Számviteli folyamatok koordinálása, ellenőrzése
    • Eredmény kimutatásban való aktív részvétel
Amit Partnerünk vár Öntől:
  • Minimum 3-5 év vezetői és pénzügyi területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • Szakirányú (pénzügyi, számviteli) végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló elemzői, szervezői és problémamegoldó képesség
  • Önálló, precíz munkavégzés
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő bérezés
  • Modern, igényes munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan növekvő cég
  • Változatos feladatok, szakmai kihívások
  • Karrier lehetőség
  • Fiatal, barátságos és összetartó csapat
Munkavégzés helye: Pécs és/vagy Budapest

Jelentkezzen önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Ha megtanultad már a könyvvizsgálat alapjait, de egészben szeretnéd látni a teljes tanácsadási folyamatot! Ha szereted az alapos betanítást, ahol működő módszertanokat tanulhatsz már az onboarding során! Ha szívesen kapcsolódsz be a digitalizációs folyamatok kapcsán a CONTROLLING világ reneszánsz korszakába! Akkor ez a pozíció Neked szól! Ügyfelünk több, mint 30 éve tartozik a tanácsadási szakma élvonalába a vállalatirányítás és teljesítményoptimalizálás területén. Közel ezer munkatársunkkal nyújtanak támogatást közép- és nagyvállalatoknak, illetve közszolgálati szervezeteknek Európa-szerte és a Közel-Keleten. Most egy JUNIOR CONTROLLING TANÁCSADÓ kollégával szeretnék bővíteni csapatukat.

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Megbízónk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Ha szeretnél egy jó hangulatú csapatban dolgozni, ahol megtanulhatsz mindent a szakmáról jelentkezz az alábbi pozícióra:

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Csongrád - Csanád megye

Megbízónk úttörő technológiákat és szolgáltatásokat fejleszt a fenntartható és hálózatba kapcsolt személy és áruszállítás számára. Az 1871-ben alapított technológiai vállalat biztonságos, hatékony, intelligens és elérhető megoldásokat kínál a járművek, a gépek, a közlekedés és a szállítmányozás számára. A makói telephelyükre, nemzetközi csapatukba keresünk most számukra új kollégát az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 11 nap múlva