PROJEKTMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ön is szeretne részese lenni a jövő technológiájának? Már kisgyermekként is ámulatba ejtették a robotok és a mögötte lévő technológia?

Akkor ezt az állást Önnek találták ki!

Az ipari automatizálás területén elismert, high-tech megoldásokkal foglalkozó Partnerünk részére keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Az álláshoz tartozó feladatok:
  • Projektek vezetése,
  • Kapcsolattartás a vevővel, beszállítókkal,
  • Tervezési és gyártási problémák megoldásában való aktív részvétel,
  • Kivitelezési és üzembe helyezési munkák irányítása,
  • Műszaki egyeztetések külső partnerekkel,
  • Ütemterv készítés,
  • Nemzetközi projektekben való részvétel.
Jelentkezzen, ha rendelkezik az alábbiakkal:
  • Gépészmérnöki diploma,
  • 1-3 év gépgyártásban szerzett projektmérnöki tapasztalat,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret,
  • Következetesség, folyamatszemlélet,
  • Önállóság és magas szintű problémamegoldó képesség,
  • Rugalmasság, utazási hajlandósággal.

Előnyt jelent az állás betöltésekor:

  • 3-5 év projektvezetési tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Változatos, magas technológiai szintet képviselő munkák,
  • Nyugat-európai projektek,
  • Kiváló munkakörnyezet,
  • Családias légkör,
  • Céges telefon a munkavégzéshez,
  • Születésnapi szabadnap.

Munkavégzés helye: Komárom (gépjárművel és tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető)

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig tartó munkavégzés: 8:00-16:30.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!