MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Szeretne Magyarország legnagyobb hazai tulajdonú ipari cégénél dolgozni? Szakmájában keresi a kihívásokat? Szeretne kreatív megoldásokkal előállni?
Ön is fontosnak tartja az operatív területet és nem szeretne kimaradni a gyártási folyamatokból?

Akkor ez az állás Önnek szól!

Székesfehérvári partnerünk vezetőiattitűddel rendelkező kollégát keres az alábbi pozícióba:

Az Ön feladatai a munkakörben:
  • Koordinálja és felügyeli a csoportba tartozó minőségbiztosításért felelős kollégák feladatait,
  • Irányítja a minőségbiztosítási folyamatokat, és támogatja azok fejlesztését,
  • A nem megfelelőségek kivizsgálásához támogatást nyújt, megelőző és javító intézkedéseket határoz meg, együttműködik a többi társegységgel,
  • Elősegíti a minőségirányítási rendszer folyamatainak használatát a szervezet számára,
  • A minőségirányítási rendszer teljesítményét a megfelelő intézkedések és KPI-ok segítségével felügyeli, valamint jelentéseket készít a felső vezetés részére, adatelemzési folyamatokat fejleszt,
  • Irányítja a minőségirányítási rendszerekkel kapcsolatos problémák megoldását, belső és külső auditokon is,
  • Biztosítja, hogy a dokumentumok elkészítésre és jóváhagyásra kerüljenek időben az előírásoknak megfelelően,
  • IATF 16949 szabványsorozat adaptálása,
  • Compliance állapot fenntartása, biztosítása,
  • Kockázatok értékelése illetve kezelése.

Elvárások:
  • Felsőfokú főiskolai/egyetemi végzettség (preferáltan műszaki vagy minőségbiztosítási területen),
  • Legalább 4 éves tapasztalat autóiparban, minőségbiztosítási területen,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás,
  • PDCA, FMEA és 8D módszerek ismerete, tapasztalat gyakorlati alkalmazásukban.

A jelentkezésnél előnyt jelent:
  • Német nyelvismeret.

Megbízónk kínálata:
  • Havi br. 11.000 Ft-os Cafeteria keret (a próbaidő után),
  • Féléves és éves prémium,
  • Stabil, megbízható nagyvállalati háttér, dinamikusan növekvő cég,
  • Mobiltelefon, laptop,
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör,
  • Összetett, változatos feladatok, egyéni képzési és fejlődési lehetőségek,
  • Egészségmegőrző programok,
  • Vállalati üdülési lehetőség.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, 8:00 órai kezdéssel

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!