TERÜLETI KÉPVISELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Kiváló értékesítési érzékkel rendelkezik? Magabiztosan tárgyal a partnerekkel is? Esetleg már szerzett tapasztalatot az agrár szektorban?

Akkor ez az állásajánlat Önnek szól!

Partnerünk Magyarország meghatározó terménykereskedelmi vállalata. Fő tevékenységük keretein belül kiemelten kukorica, búza, napraforgó és árpa felvásárlására és értékesítésére fókuszálnak - mind a hazai, mind pedig a külföldi piac részére. Kiváló felvásárlási, logisztikai és értékesítési rendszerükkel pedig több, mint 25 éve dolgoznak együtt zökkenőmentesen a partnereikkel.

Most számára keresünk szakembert Jász-Nagykun-Szolnok megyébe, az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Termények (elsősorban gabonafélék és olajos magvak) felvásárlása
  • Inputanyagok értékesítése, finanszírozási szerződések megkötése
  • Kapcsolattartás a régióban lévő gazdákkal, termelőkkel
  • A meglévő ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása, új kapcsolatok kiépítése
  • A konkurencia, az agrár szektor folyamatos figyelemmel kisérése
  • Kapcsolattartás a cég bajai központjával, budapesti irodájával, és a telepvezetőkkel
  • Jelentések, beszámolók készítése az üzletágak vezetői felé
Amit Partnerünk vár Öntől:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben, az agrár szektorban szerzett, minimum 3 éves tapasztalat
  • A növénytermesztési szektor működésének ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Magabiztos kommunikációs-, jó kapcsolatteremtő- és kiváló tárgyalási készség
  • Kiváló kereskedelmi érzék és értékesítési attitűd
  • Önálló, proaktív, konstruktív munkavégzés és magas szintű tervező-és szervezőképesség
  • Precizitás, jó problémamegoldó képesség
  • Nagy munkabírás és stressz-tűrő képesség
  • Dinamikus, határozott, meggyőző fellépés, sikerorientált hozzáállás
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Növényorvosi végzettség
  • Az adott régiókban hasznosítható kapcsolatrendszer, piacismeret (terménykereskedelem, inputanyag értékesítés)
  • Multinacionális vállalatnál, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (cégautó, telefon és laptop)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható, magyar tulajdonú nagyvállalat
  • Fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Rugalmas munkavégzési hely - az adott régióban

Jelentkezzen szakmai önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva: