TERMELÉSTERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretne Magyarország legnagyobb hazai tulajdonú ipari cégcsoportjának tagja lenni? Szeretne projektkoordinátori feladatokat ellátni?

Partnerünk üzemeiben tapasztalt mérnökök és technikusok irányításával készülnek vevői követelmények szerint az alkatrészek illetve felületkezelések.

Éves forgalmuk megközelíti a 30 millió EUR-t. Árbevételükben az export mellett jelentős hányadot képvisel a hazai gyártás is.

Hozzájuk keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Rövidtávú (heti és napi) gyártási tervek készítése,
  • Hosszú- (éves) és középtávú (havi) kapacitástervek készítése,
  • Havi létszám tervek készítése kapacitás előrejelzés, eszközigény meghatározás,
  • Kapcsolattartás a termeléssel és logisztikával (beszerző és vevői kapcsolattartó),
  • Gyártási visszaigazolások készítése a logisztikai osztály számára,
  • Termelés tervezési folyamatok kialakítása, üzemeltetése, fejlesztése,
  • Termelés tervezési törzsadatok karbantartása.
Követelmények:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Legalább 2-3 éves gyártócégnél szerzett tapasztalat, termeléstervezőként, vagy projektmérnökként,
  • Kommunikációs szintű angol-nyelvtudás,
  • Szervezési és projektkoordinátori ismeretek,
  • Logisztikai folyamatok ismerete,
  • Alapvető termelési ismeretek.
Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Havi br. 11.000 Ft-os Cafeteria keret (a próbaidő után),
  • Féléves és éves bónusz (vállalati eredményhez kötött),
  • Stabil, megbízható nagyvállalati háttér, dinamikusan növekvő cég,
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör,
  • Összetett, változatos feladatok, egyéni képzési és fejlődési lehetőségek,
  • Egészségmegőrző programok,
  • Vállalati üdülési lehetőség.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, 8:00-16:20, Vezetővel való egyeztetés után rugalmasan alakítható.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

Partnerünk erősáramú villamos kapcsolóberendezéseket gyártó multinacionális vállalat, akik idén negyedik alkalommal kerültek fel a Fortune top vállalatokat összegyűjtő listájára. Emellett energiahatékonyságban, vezérlés-biztonságban, kritikus áramellátásban és megbízható hűtés területén is világelső helyen állnak. Kunszentmiklósi gyárukban középfeszültségű berendezések- és készülékek előállításával foglalkoznak. Műszaki csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával az alábbi munkakörben:

A hirdetés lejár 37 nap múlva
Gyártás, Termelés | Veszprém megye

Stabil munkahelyet keres, ahol modern technológiával és gépekkel dolgozhat? Van már tapasztalata műanyaggyártásban? Ha eddig minden kérdésre Igen-nel felelt, ez a lehetőség Önnek szól! GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK pozícióbakeresik bővülő csapatuk új tagját. Speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkoznak, világszerte 850 alkalmazottat számolhattak az idei évben.

A hirdetés lejár 7 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak. Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba: TECHNIKUS/OPERÁTOR

A hirdetés lejár 15 nap múlva