TERMÉKBIZTONSÁGI SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk 15 éve nyereségesen működő, Magyarországon abszolút piacvezető, nemzetközi viszonylatban top szinten helyet foglaló, szépségiparban tevékenykedő magyar tulajdonú vállalat.

Folyamatos fejlődésüknek köszönhetően bővülő csapatukba keresünk motivált munkatársat

munkakörbe.

Fontos, hogy hosszú távra tervezz,  hiszen a csapatmunkában rejlik az erő, a csapat pedig úgy a legerősebb, ha stabil tagokból áll.

Feladataid lesznek:

  • Termékbiztonsági, kémiai biztonsági feladatok teljeskörű ellátása
  • Biztonsági adatlapok elkészítése, karbantartása és aktualizálása
  • EU-s bejelentési kötelezettségek adminisztratív teljesítése
  • Hatósági ellenőrzéseken való részvétel
  • Kozmetikumok regisztrációja, biztonsági értékelése, engedélyeztetése, az ezzel kapcsolatos jogszabályi háttér naprakész ismerete, valamint változások nyomon követése
  • Termékinformációs dokumentációk összeállítása
  • Kozmetikumok elsődleges és másodlagos csomagolóanyag grafikáinak szövegtervezése, ellenőrzése

Fontos nekünk:

  • Okleveles vegyész, vegyészmérnök
  • Termékbiztonsági szabályozásban szerezett minimum 2 éves tapasztalat (kozmetikumok és/vagy veszélyes anyagok, keverékek)
  • Erős középszintű angol nyelvtudás (jogszabályi nyelvezet ismerete előny)

Amit kínálunk:

  • Vonzó juttatási csomag
  • Home office
  • Megbízható, hosszú távú munkalehetőség
  • Piacvezető vállalatunknál felelősségteljes pozíció betöltése
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, IX. kerület, BKV-val 20 percre a Boráros térről.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, kérjük, hogy frissített önéletrajzoddal jelentkezz a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

EHS, Környezetvédelem | Bács-Kiskun megye

Korábban legalább 3 éven keresztül EHS koordinátorként dolgoztál, és szeretnél tapasztalatot szerezni egy gyártó cég alkalmazásában? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk egy 250 fős multinacionális élelmiszeripari gyártó cég, amely gyorsfagyasztott zöldségek és tortilla chips előállításával és értékesítésével foglalkozik. Most munka-, környezet- és egészségvédelmi szabályaik betartásához keressük munkatársukat alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva