CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád - Csanád megye

Munkaterület: Bank, Biztosítás

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Érdekel a biztosítási, pénzügyi szektor? Szívesen lennél egy lendületes, értékesítési csapat új tagja?

Akkor Partnerünknél a helyed!

Partnerünk jelenleg Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő biztosítási alkusz cége. Működését 2007-ben kezdte el, elsősorban a gépjármű-biztosítások terén, azóta pedig egyre szélesebb, folyamatosan bővülő termékpaletta
kiépítésén munkálkodnak.

Most ajánlatadó, Back Office munkatársainak segítésére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Ezek a feladatok várnak Rád:
  • A meglévő csapat vezetése, majd bővítése
  • A beérkező leadek hatékony feldolgozása és kiosztása
  • Az ügyféligények kiszolgálása, teljeskörű menedzselése
  • Meglévő ügyfélállomány gondozásának folyamatos felügyelete
  • Keresztértékesítés
  • Aktív kommunikáció a biztosítói kapcsolattartókkal
  • Oktatások szervezése, biztosítása
  • Havi jelentések, kimutatások készítése az értékesítési igazgató számára
Amire a pozíció betöltéséhez szükség van:
  • Minimum 3 éves, szakmai tapasztalatra (biztosítási, pénzügyi szektor)
  • Diplomára vagy megszerzett, független hatósági vizsgára
  • Felhasználói szintű számítógépes és MS Office programok ismeretére

Előny, de nem feltétel:
  • Ha rendelkezel vezetői ambíciókkal vagy volt már tapasztalatod hasonló munkakörben
Amit pedig Partnerünk kínál:
  • Modern irodai környezetben dolgozhatsz – központi lokáció a belváros szívében, a Cédrus Ligetben
  • Sikerorientált, motivált egyéniségekből álló csapat
  • Szegedi központ, de Partnerünk országos hálózattal rendelkezik, ami évről évre csak nő
  • Folyamatos fejlődés és fejlesztések
  • A vezetőség és közvetlen felettesed is nyitott lesz az előremutató meglátásokra és megoldásokra
Munkavégzés helye: Szeged

Munkaidő: hétfőtől péntekig, 08:00-17:00

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Our South Korean originated Partner is one of the world's most known bio pharmaceutical company which main activity is the development of biosimilar products. The company has achieved its successes together, hand in hand, with its global partners and is working engaged to secure a broad product range for the actors of biopharmacy. Now We are hiring for their successively growing team a new colleague in the following position:

A hirdetés lejár 19 nap múlva