KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó, dinamikusan növekvő

ANDA GROUP Pénzügy csapata

KÖNYVELŐ

munkatársat keres.

FŐBB FELADATAID LESZNEK
  • Számlák teljes körű könyvelése
  • Analitikus nyilvántartások kezelése
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása, kezelése
  • Havi ÁFA bevallások előkészítése
  • Havi, negyedéves és éves zárásban való részvétel
  • Főkönyvelő támogatása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és társosztályokkal
IDEÁLIS JELÖLT VAGY, HA
  • Szakirányú középfokú pénzügyi, gazdasági végzettséged van
  • 3 év szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Jártas vagy az adminisztrációban
  • Felhasználói szinten ismered a Microsoft Office-t
  • Nagyfokú precizitás jellemez és elemző képességed jó
  • Gyorsan és pontosan végzed feladataidat
AMIT KÍNÁLNAK NEKED
  • Hosszú távú munkalehetőséget határozatlan idejű munkaviszonnyal
  • Béren kívüli juttatásokat
  • Egészségbiztosítást
  • Home office lehetőséget
  • Modern, igényes munkahelyi környezetet
  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Jó hangulatú, támogató csapatot
MUNKAVÉGZÉS HELYE ÉS IDEJE
  • 6300 Kalocsa, Róna utca 3.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed JELENTKEZZ,
küldd el magyar nyelvű, frissített önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk a világ második legnagyobb építőanyag-vállalata, amely 31 országban 89 000 embert foglalkoztat. A 2016-ban Budapesten megnyílt Business Service Center új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva

Partnerünk egy Budapest belvárosában elhelyezkedő, több mint, 20 éve sikeresen működő könyvelőiroda. Kiegyensúlyozott, nyugodt légkörű, családias létszámú csapatukba keresünk most tapasztalattal rendelkező, új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva