HELYSZÍNI ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig és kereskedelemig terjed.

A Társaság portfoliója főleg magyarországi fotovoltaikus naperőművekből áll, de fejleszt akkumulátoros szabályozói központokat és szélerőműveket a Kelet-Európai régióban. A Vállalat célja, hogy a CEE régió egyik meghatározó, integrált megújuló energia termelő vállalata legyen a következő évtizedben.

Most számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Naperőmű kivitelezési helyszíneken történő munkavégzés
  • Adatszolgáltatások, napi jelentések készítése, költségek nyomon követése a projekt során
  • Építési napló vezetése
  • Alvállalkozói csapatok koordinálása
  • Saját állományban lévő operátoraink és szerelőink koordinálása
  • Kivitelezési munkák ütemezésének kialakítása, megszervezése, felügyelete
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Műszaki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó képesség
Előny, de nem feltétel:
  • Hasonló területen szerzett releváns munkatapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő bérezés
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Rugalmas munkaidő
  • Stabil, megbízható vállalat
  • Helyszíni kivitelezésen a szállás biztosítása
Munkavégzés helye: Országosan

Munkaidő: 7:00-17:00

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Megbízónk a kivitelezés, épület bontás, valamint a gépek bérbeadásának területén kínál hatékony megoldásokat. Irodájuk Pest, illetve Csongrád megyében is megtalálható. Csapatukba keresünk jelenleg új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 86 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Országos

Konstruktív gondolkodásmód és könnyed kapcsolatteremtői készség jellemzi? Jó érdekérvényesítő képességei vannak? Ha a fentebbi kérdésekben magára ismert, ez a lehetőség csak Önre várt! Partnerünk az autóút építés, a dolomit értékesítés, valamint a talaj specializálás területén kínál egyedülálló megoldásokat. Jelenleg következő kollégájukat keresik az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Komárom-Esztergom megye

Tatabányai telephellyel rendelkező építőipari –útépítéssel, útfelújítással foglalkozó cég munkatársat keres MŰVEZETŐ pozícióba. Pályakezdők jelentkezését is várják!

A hirdetés lejár 16 nap múlva