INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Váltani akarsz, ki akarsz törni az eddigi mókuskerékből?
Szeretnél végre egy jobb életet és kimagasló, átlagon felüli jövedelmet, anyagi biztonságot magadnak és a családodnak, mindezt becsületesen, profi csapattal együtt dolgozva?

Akkor ez a hirdetés Neked szól!

Partnerünk, Kelet-Közép-Európa egyik legnagyobb ingatlanközvetítő hálózatának, a Duna House-nak tagja.

Most számára keresünk szakembert újonnan nyílt irodájába, Dunakeszin az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Időpontok egyeztetése az ügyfelekkel, tárgyalásokon való részvétel
  • Megbízási szerződések megkötése, hiányzó szükséges adatok kiegészítése
  • Értékesített ingatlanok bemutatása, körbevezetés
  • Ingatlan adás-vételek menedzselése
  • Kapcsolattartás a meglévő és új ügyfelekkel
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Minimum középfokú végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • Számítógépes alapismeretek
  • Üzleties megjelenés, vállalkozó szemlélet
  • Pontosság, precizitás
  • Lojalitás, kitartás, tanulni akarás
  • Szeress emberekkel foglalkozni és merj nagyot álmodni
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Prémium környezet és modern irodai infrastruktúra
  • Összetartó, profi csapat
  • Folyamatos tréningek és képzések
  • Csapatépítők, céges rendezvények
  • Szakmai fejlődés lehetősége
Munkavégzés helye: Dunakeszi

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Az ingatlanpiacon gyorsan fejlődő, 20 éves múlttal rendelkező megbízónknak keresünk új munkatársat, olyan ember személyében, aki kiemelkedő szakmai háttérrel rendelkező csapattal együtt szeretne fejlődni és növekedni a saját piacán belül. Fontos neked kivel dolgozol együtt? Itt támogató légkörre találsz, fejlődj, tanulj, keress több pénzt, akár 500.000 Ft nettót vagy többet is havonta. Bővülő csapatunkba keresünk budapesti pozícióba új munkatársat:

A hirdetés lejár 14 nap múlva