PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Van pénzügyi adminisztrációban legalább 1 éves tapasztalatod?
Precízen végzed a munkád, és a telefonos ügyintézési feladatokat is megoldod?
Stabil munkahelyet keresel?

Ez a lehetőség neked szól!

Partnerünk, a Félpengő Kft. egy stabil, családias hangulatú könyvelőiroda.

Ügyfélszámuk növekedése miatt új munkatársat keresnek teljes vagy részidős munkavégzésre, akár azonnali kezdéssel az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Elektronikus nyilvántartás naprakészen tartása
  • Bérszámfejtés ügyfeleik részére
  • Hatóságok felé bevallások, adatszolgáltatások, statisztikák elkészítése
  • Munkavállalók be és kijelentésének ügyintézése
  • Jogviszony változások lejelentése
  • Általános adminisztrációs tevékenységek

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú iskolai végzettség
  • Microsoft Word és Excel felhasználói szintű használata
  • 1 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Önálló munkavégzés
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség

Előnyök:

  • Pénzügyi ügyintézői képesítés
  • Könyvelőirodai munkatapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
Juttatások, ajánlat:
  • Versenyképes, munkakörnek megfelelő bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Stabil hátterű cég
  • Családias hangulatú közösség, támogató vezetőség
Egyéb Információk:
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIX. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Somogy megye

Megbízó cégünk fő tevékenysége a szénhidrogén szállító vezetékek és azok tartozékainak tervezése, kivitelezése és karbantartása. Több, mint 30 éve vannak jelen a piacon, ezalatt a folyamatos fejlesztésnek köszönhetően a régió egyik legfelkészültebb technológiai szereléseket végző cégévé váltak. Siófoki irodájukba keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 29 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Bács-Kiskun megye

Szívesen kamatoztatná könyvelői tapasztalatát egy olyan családias szakmai közegben, ahol széleskörű támogatást nyújtanak Önnek, emellett nagyfokú önállóságot és fejlődési lehetőséget is kaphat? Akkor ez a hirdetés Önnek szól! Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonú cég, amely 1992-ben kezdte meg működését, elsősorban pedig mezőgazdasági gépek és járművek alkatrészeinek kis- és nagykereskedelmével foglalkozik. Vevőik között megtalálhatóak a mezőgazdasági őstermelők, kis-és középvállalkozások és erdészetek is - az utóbbi években pedig már a szomszédos országokba is exportálják termékeiket. Most számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Rendelkezel mérlegképes könyvelői végzettséggel és érdeklődsz az IT területe iránt? Akkor Partnerünknél a helyed! Partnerünk a hazai IT piac egyik kiemelkedő szereplője. Cégük sok éves piaci szerepvállalásának és képzett szakembereinek köszönhetően a legmegfelelőbb megoldást nyújtják ügyfeleiknek a tervezéstől kezdve a kiépítésen át egészen az üzemeltetésig. Most számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva