ELOSZTÓSZEKRÉNYGYÁRTÓI MECHANIKAI MŰSZERÉSZ, ELEKTROLAKATOS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Eleged van a mostoha körülményekből a munkahelyeden?
Szeretnél tiszta, világos, rendezett műhelyben dolgozni, szakmailag felkészült csapat tagja lenni, ahol egész nap cool zene szól és ahol a vezetőd bármikor elérhető és még jó fej is?

Ha a válaszod IGEN,
akkor gyere hozzánk és vedd birtokba a mechanikai munkákra kialakított saját műhelyedet és
SZEREZZ ÚJ ÉLMÉNYT nálunk, az ELSZÖV-Automatika Kft-nél

pozícióban!

Miért érdemes hozzánk jelentkezned?
  • minden elosztószekrény más és más, amelynek teljes előkészítését Te végzed el
  • az elosztószekrénygyártás műhelyének alapterületét nemrég bővítettük kétszeresére a 7 fős csapat számára, a különálló lakatosműhelyben kényelmesen elférsz majd a munkaasztal körül
  • mert a munkádat és szakmai fejlődésedet a belépésedtől kezdve segítjük. Ha úgy érzed van olyan terület, amely fejlesztésre szorul, éves képzési tervünk keretében ezeket az igényeket felszínre hozhatod, aminek megvalósítását aztán örömmel támogatjuk
  • mert csapatunk barátságos, családias hangulatban dolgozik együtt, figyelünk a támogató légkör folyamatos fenntartására
  • mert nálunk együtt dolgoznak a pályakezdők és a tapasztalt kollégák, így remekül kiegészítjük egymást, mindenki tanulhat mindenkitől
  • mert cégünk stabil lábakon áll, stratégiában gondolkodik, így a piaci változásokra gyorsan tud reagálni, hosszú távon számíthatsz ránk
Miért szeretsz majd nálunk dolgozni?
  • korszerű munkakörnyezetben saját, minőségi céges szerszámkészlettel dolgozhatsz, így minden eszköz azonnal kéznél van számodra
  • mert figyelembe vesszük az egyéni igényeidet és megtaláljuk rá a megoldást
  • a családias hangulatot féltve őrizzük, amelyet kéthavonta tematikus programmal tovább színesítjük (pecázás, sportnap, csapatépítő, családinap, karácsony, kirándulás).
  • a magas minőségű szakmaiság mellett mindig jut idő a humorra és a jókedvre a hétköznapokban is.
Milyen egyéb előnyökkel jár majd számodra, ha minket választasz?
  • nálunk minden területen olyan kollégákkal fogsz találkozni, akiknek a fókusz mindig a megoldáskeresésen, a pontos információ megosztáson és egymás segítésén van
  • a szakmai kihívásokon és szuper csapaton felül olyan bérezési csomagot állítottunk össze neked, amely az élet minden területén hozzáad a minőségi életedhez
  • kimagasló éves cafeteria keretet (bruttó 802.596 Ft), amelynek elemeiből szabadon választhatsz (most az egyik legnépszerűbb, hogy ha van, a hiteledet is ebből finanszírozhatod, de egyéb más lehetőségek is rendelkezésre állnak)
  • minőségi védőfelszerelés és céges munkaruha (láthatósági télikabát, softshell pulóver, póló, farmernadrág)
  • teljes budapesti bérlet (10.500 Ft/hó), + a távolsági (nem budapesti lakhely esetén) bérlet 86%-a, saját autóval járó kollégáknak a fenti összegnek megfelelő benzintámogatás
  • 60 fős csapatunk több mint 1000 négyzetméteres telephelyünk tevékenykedik nap mint nap, ahol az elosztószekrény-gyártás is helyet kap. Az Örs vezér terétől pár perc autóút távolságra, tömegközlekedéssel 10 percnyire vagyunk, itt ingyenesen tudsz parkolni, nem kell parkolót keresned reggelente
  • normaidőn belüli teljesítés és túlóra figyelembevétele és kifizetése
  • korai munkakezdésnek és az egyműszakos munkarendnek köszönhetően (H-Cs: 7-16, P: 7-13, fél órás fizetett ebédszünettel) a magánéletedre is jut megfelelő minőségi idő
Mindezekért milyen feladataid lesznek?
  • automatika vezérlőegységgel ellátott elosztószekrények előkészítése
  • elosztószekrények borításainak terv szerinti megmunkálása: megfelelő kivágások, furatok és kábelbevezetés elkészítése
  • szerelőlap felépítése a terv, az előírások és az esetleges egyeztetés szerint; maszkos elosztónál szekrényváz összeszerelése, majd elosztó felépítése
  • elosztószekrények sínezésének elkészítése tervrajz alapján, megbeszélés szerint: sínek hajlítása, vágása, lyukasztása
  • a szekrényváz előkészítése, lábazat felszerelése, szerelőlap behelyezése segítséggel
  • szekrényajtón lévő készülékek felszerelése, bekötése
  • végszerelés, esetleges világítás, szellőztetés, fűtés felszerelése, földelő összekötések elkészítése
  • együttműködés az adott projekt többi résztvevőivel, konstruktőrrel, lakatossal és üzletágvezetővel
  • mechanikai műszerész, villanyszerelő, lakatos, elektrolakatos képzettség valamelyikével rendelkezel
  • 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • automatika vezérlőegységgel ellátott elosztószekrény összeszerelő gyakorlatot előny
  • elosztószekrény tervolvasási készségedre számítunk
  • B kategóriás jogosítvány, magabiztos vezetői gyakorlatodat
Egyéb információk:

Munkavégzés helye: Budapest, X. kerületi telephelyünk

Munkavégzés várható kezdete: azonnali

Tetszik a lehetőség?  Ha igen, jelentkezz!
Jelentkezést követően 2 munkanapon belül felvesszük Veled a kapcsolatot

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk egy magyarországi gyártóüzem, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 50 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak. Nap, mint nap az Öt Alapelvük mentén működnek: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság Új beruházásuk miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keresnek Téged az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Szakmunka | Vas megye

Szeretnél egy folyamatosan fejlődő céghez csatlakozni, akiket úgy emlegetnek, mint a „Legjobb munkahely”? Szeretnéd évről évre megtapasztalni, hogy munkádat megbecsülik és jutalmazzák az éppen aktuális gazdasági helyzettől függetlenül? Partnerünk víziója, hogy inkább okosan dolgoznak és nem keményen. Modern, robotizált gyáraikat jelenleg is fejlesztik, pedig már most az ipar 4.0 kategóriába tartoznak. Ők gyártják a világ legnépszerűbb és legmegbízhatóbb eledel márkáit. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 47 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Tolna megye

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni? Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni? Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba. Munkavégzés helye: Tamási Munkaidő: Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban, 4 munkanap 7:30-15:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 15:30-23:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 23:30-7:30 - 2 szünnap.

A hirdetés lejár 15 nap múlva