JUNIOR MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Rendelkezel mérlegképes könyvelői végzettséggel és érdeklődsz az IT területe iránt?

Akkor Partnerünknél a helyed!

Partnerünk az IMG Solution Zrt. a hazai IT piac egyik kiemelkedő szereplője. Cégük sok éves piaci szerepvállalásának és képzett szakembereinek köszönhetően a legmegfelelőbb megoldást nyújtják ügyfeleiknek a tervezéstől kezdve a kiépítésen át egészen az üzemeltetésig.

Most számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Teljeskörű könyvelés SAP Business One szoftverrel
  • Vevői számlák ellenőrzése, szállítói számlák könyvelése
  • Banki, pénztári és vegyes tételek könyvelése
  • Tárgyi eszközök analitikus nyilvántartása
  • Bérfeladás
  • Havi, negyedéves, éves zárások és éves beszámolók elkészítése
  • Statisztikák, bevallások, könyvvizsgálathoz szükséges feladatok elvégzése
  • Munkatársak és a vezetők munkájának támogatása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Könyvelésben szerzett tapasztalat 1-2 év (regisztráció nem feltétel)
  • Adójogszabályok naprakész ismerete
  • Jó kommunikációs képesség
  • MS Office ismeret
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Képesség önálló és csapatban való munkavégzésre
Előny, de nem feltétel:
  • IT eszközökkel kapcsolatos ismeret
  • SAP Business One ismeret
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Stabil vállalati háttér
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (céges laptop, telefon)
  • Munkahelyi modern környezet
  • Az egészséges életmód támogatása: keddenként gyümölcsnap
  • Céges képzések: angol nyelvtanulási lehetőség
  • Céges rendezvények, jó hangulatú, összetartó csapat
Munkavégzés helye: 1023 Budapest, Lajos utca 26. (a Kolosi tér közelében)

Jelentkezz önéletrajz és nettó bérigény csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Baranya megye

Megbízónk üzletkritikus szoftvermegoldásaival segíti ügyfeleit a vállalati szektorban és a közszférában. A különböző szervezeti méretekhez és igényekhez rugalmasan alkalmazkodva nyújt megoldásokat iratkezelés, e-ügyintézés, szerződéskezelés és számlajóváhagyás területén. Jelenleg is fejlődő gazdasági divíziójukhoz keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Bács-Kiskun megye

Érdekel a megújuló energiák világa? Szívesen dolgoznál a környezetbarát technológiák fejlesztésének egyik vezető vállalatánál? Akkor Partnerünknél a helyed! Partnerünk egy svájci eredetű technológiai vállalat, amely ultra vékony, könnyű és rugalmas vékonyfilm napelemeket gyárt. A legmodernebb, szabadalmaztatott technológiájával élvonalbeli megoldásokat kínál, amelyek lehetővé teszik a az egész világon a vállalkozások számára a megújuló energiákra történő zökkenőmentes átállást. Most Kecskeméten indítja el első nagyméretű gyártóüzemét, amelynek üzemeltetésére új munkatársakat keres. A pozíció:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
HR, Munkaügy | Pest megye

Megbízónk az alábbi munkakör betöltésére állást hirdet:

A hirdetés lejár 13 nap múlva