VISUAL MERCHANDISER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ha szeretsz vezetni, érdekel a változatos munkakör, van szépérzéked, dolgoztál már a kiskereskedelemben, a menedzseri szemlélet sem áll távol tőled, gyere, és csatlakozz egy országos dekoratőri csapathoz!

Partnerünk a CCC Hungary Shoes Kft., Európa egyik vezető cipőértékesítő vállalata, amely 2012 óta működik Magyarországon, jelenleg pedig 75 üzletközponttal rendelkezik országszerte.

Most visual merchandiser csapatukba keresünk teljes munkaidőben, az egész ország területére, budapesti lakhellyel rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

A feladataid lesznek:
  • A kollekció vonzó bemutatása az üzletek számára a céges VM standardok alapján
  • A VM instrukciók lefordítása angol nyelvről magyarra
  • A kollekciók kihelyezésének koordinálása
  • Az üzletek arculatának gondozása
  • Az üzlet eladásainak figyelemmel kísérése
  • Együttműködés az üzletvezetővel, bestseller termékek nyomon követése
  • Oktatások szervezése és megtartása a vállalat munkatársai és vezetői számára
  • Oktatási anyagok frissítése
  • Központ által biztosított marketing anyagok rendelése és kezelése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Kiskereskedelmi, lehetőleg fast fashion területen szerzett tapasztalatot
  • Pozitív és segítőkész attitűdöt
  • Érdeklődést az aktuális divattrendek iránt és szépérzékedet
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudást szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítványt és vezetési hajlandóságot
Amit Partnerünk nyújt:
  • Lehetőséget a kreatív éned kibontakoztatására
  • Cafeteriát
  • Céges autót és telefont is kapsz magáncélú használatra is
  • Összetartó, jókedvű, divatot szerető országos dekoratőri csapatot
  • Teljes körű betanítást a feladatkörre a próbaidő alatt (és utána sem engedik el a kezed)
  • Te is megvásárolhatod a kedvenc darabjaidat munkatársi kedvezménnyel
Munkavégzés helye: Országosan

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Partnerünk 1999 óta árnyékolástechnikával és építőipari kivitelezéssel foglalkozó cég. Tevékenységük a kisebb megbízásoktól egészen a látványos bel- és külföldi nagy projektekig kiterjednek (beleértve akár a különleges és speciális építési technikákat is). Most számára keresünk szakembert rész (30 óra) vagy teljes munkaidőben (40 óra) fix alapbérrel az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 29 nap múlva