PROJEKT ELŐKÉSZÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig és kereskedelemig terjed.

A Társaság portfoliója főleg magyarországi fotovoltaikus naperőművekből áll, de fejleszt akkumulátoros szabályozói központokat és szélerőműveket a Kelet-Európai régióban. A Vállalat célja, hogy a CEE régió egyik meghatározó, integrált megújuló energia termelő vállalata legyen a következő évtizedben.

Most számára keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Projektekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Naperőművek engedélyeztetése
  • Engedélyeztetéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Adatszolgáltatásban való közreműködés
  • Erőműhöz alkalmas területek felkutatása
  • Kapcsolattartás ügyfél és hivatalos szervekkel
  • Hideghívások lebonyolítása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 1-3 év releváns munkapatapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Microsoft Office ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magasfokú precizitás és szervező képesség
  • Kiváló problémamegoldó készség, jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés, gyakorlatiasság
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő bérezés
  • Céges laptop és mobiltelefon
  • Stabil, megbízható vállalat
Munkavégzés helye: 1013 Budapest, Krisztina körút 39.

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva: