ÜZLETI ELEMZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Olasz Kommunikációs/Társalgási szint

Az olaszországi IMMERGAS 1964 óta vezető szerepet tölt be a háztartásokban használatos gázüzemű fűtőkészülékek és megújuló energiához kacsolható termékek tervezésében és gyártásában. 2004-ben létrehozta magyarországi leányvállalatát, az Immergas Hungária Kft-t, amely mára már a magyar fűtéstechnikai piac élvonalába tartozik. Népszerűségét a forgalmazott termékek magas minősége és élettartama mellett, az ügyfeleinek és a lakosságnak biztosított magas színvonalú szakmai szolgáltatásai biztosítják.

Szigetszentmiklósi telephelyünkre keressük új kollégánkat

munkakörbe.

Mi lesz a feladatod?
  • Üzleti folyamataink megismerése
  • Az üzleti igények megértése, az építőipari piac változásainak követése
  • Ügyfeleink teljesítményének vizsgálata, elemzése (árelemzések, margin elemzések)
  • A különböző ügyfélcsoportjainkat érintő forgalomösztönző akciók és promóciók előkészítése és kiértékelése
  • A folyamatváltozást, vezetői döntést előkészítő elemzések és összefoglaló riportok elkészítése
  • Közreműködés funkcionális szabályozások létrehozásában új rendszerekhez és folyamatokhoz
  • Folyamatos kapcsolattartás a társterületekkel
Téged keresünk, ha:
  • Felsőfokú szakirányú (pénzügyi/gazdasági) végzettséged van
  • Minimum 1 év szakmai tapasztalat rendelkezel hasonló munkakörben
  • Társalgási szinten beszélsz angolul vagy olaszul
  • Van tapasztalatod vállalati működéstámogató, ill. CRM rendszerekkel
  • MS Office (Excel) magas szintű ismerettel rendelkezel
  • Átlátod a komplex folyamatokat, analitikus gondolkodás jellemez
  • Gyakorlatias, proaktív hozzáállás jellemez
  • Pontos, megbízható munka jellemez
Mit kínálunk mi?
  • Versenyképes fizetés (alapbér + éves bónusz)
  • Laptop, telefon
  • Béren kívüli juttatások
  • Stabil munkahely
  • Megbízható szakmai háttér, jó munkakörülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség vállalati projektekben
  • Jó kedélyű csapat
Foglalkoztatás jellege:
  • 40 órás munkahét, H-CS: 8.00-17.00-ig, P: 8.00-14.30-ig tartó munkarend, alkalmazotti jogviszony
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklósi telephely

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Szeretne az Ügyvezető Igazgató jobb kezeként részese lenni a stratégiai megbeszéléseknek? Szeretné, ha az Ön adataira támaszkodva képes lenne a vállalat a megváltozott gazdasági környezetben is folyamatosan megfelelni a kihívásoknak? Szeretne hozzájárulni a vállalat stratégiai és operatív területén a szervezet fejlesztéséhez? Ha úgy érzi, hogy ezekre igen a válasza, akkor még MA pályázza meg ezt a pozíciót! Ügyfelünk egy sikeres, Európa-szerte működő vállalat, amely több, mint 25 éve van jelen a magyar piacon, az anyacég pedig több mint 150 éves múltra tekint vissza. Alumínium, acél és műanyag nyílászáró rendszereket forgalmaznak, nem csak profilokat, hanem az ahhoz szükséges vasalatokat, gumitömítéseket és kiegészítőket is. Komplett rendszereket adnak ügyfeleik számára. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk szakmai kollégát. Fő felelőssége: Az értékesítéshez kapcsolódó stratégiai célok elérésének támogatása az alábbi adatok elemzésével: költségek, bevételek, ráfordítások és piaci trendek.

A hirdetés lejár 36 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Országos

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Are you looking for a job where you can work in an international environment, use your language skills and travel to different countries? If the answer is YES, this position is ment to be Yours! Our Client's main activity is the development of appliances used in the field of laboratory diagnostics. Now we are recruiting for them a new colleague who is ready to take challenges, have a good ability to solve problems alone, but can coop with the team as well. You can be part of fast developing company in the Medical Device industry and work in a highly professional B2B segment. The position:

A hirdetés lejár 29 nap múlva