PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Érdekel a megújuló energiák világa? Szívesen dolgoznál a környezetbarát technológiák fejlesztésének egyik vezető vállalatánál?

Akkor Partnerünknél a helyed!

Partnerünk egy svájci eredetű technológiai vállalat, amely ultra vékony, könnyű és rugalmas vékonyfilm napelemeket gyárt.

A legmodernebb, szabadalmaztatott technológiájával élvonalbeli megoldásokat kínál, amelyek lehetővé teszik a az egész világon a vállalkozások számára a megújuló energiákra történő zökkenőmentes átállást.

Most Kecskeméten indítja el első nagyméretű gyártóüzemét, amelynek üzemeltetésére új munkatársakat keres.

A pozíció:

Főbb feladatok:
  • Beérkező levelek, számlák iktatása, kimenő levelek feladása
  • Számlák teljeskörű kezelése, nyilvántartások vezetése
  • Együttműködés a kiszervezett könyvelő céggel
  • Könyvelt adatok egyeztetése, ellenőrzése
  • Elszámolások készítése, adatgyűjtés, iratkezelés
  • Tárgyi eszközök aktiválásában való részvétel
  • Házipénztár kezelése
  • Átutalások rögzítése banki programban
  • Havi zárásban való részvétel
  • Könyvvizsgálati munkában való közreműködés
  • Támogatási elszámolásban való részvétel
  • Riportok, nyilvántartások készítése
  • Együttműködés a pénzügyi vezetővel, anyavállalati pénzügyi kollégákkal
  • A készlet és tárgyi eszköz leltározásában való részvétel
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • A területen szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (főiskolai/egyetemi diploma)
  • Pénzügyi számviteli szakképesítés
  • MS Excel, Word, Outlook felhasználói szintű ismerete
  • Alapfokú angol nyelvtudás
Előny, de nem feltétel:
  • Mérlegképes könyvelői szakképesítés
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő bérezés
  • Modern munkakörnyezet
  • Innovatív termékekkel foglalkozó nemzetközi vállalat

Munkavégzés helye: Kecskemét

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva: