RAKTÁRVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Csongrád - Csanád megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Érdekel, hogyan működik a termékfejlesztés a műanyag feldolgozás területén? Szeretnél egy jó csapat tagja lenni?

Ha a válaszod IGEN akkor Partnerünknél a helyed!

Partnerünk 30 éves szakmai múlttal rendelkező műanyagipari termékek fejlesztésével, gyártásával és nemzetközi értékesítésével foglalkozó nemzetközileg is meghatározó nagyvállalat.

Most számára keresünk szakembert szegedi munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • A raktárak működésének felelősségteljes irányítása
  • A raktárnyilvántartások és a készletkezelés pontosságának biztosítása
  • Az alapanyag/készáru átvételének és kiadásának felügyelete, ideértve a raktármozgások valós idejű és mindig pontos dokumentálását is (pl.: szállítólevelek)
  • Raktárkészlet precíz és pontos, naprakész nyilvántartása
  • Az anyag és áru raktározásának és mozgatásának felügyelete
  • Raktáros beosztott kollégák vezetése, motiválása és értékelése
  • Munkafolyamatok változásának tervezése, feladatok elosztása és a raktári tevékenységek koordinálása
  • Javaslattétel a raktári munka optimalizálására
  • A vonatkozó biztonsági, tűzvédelmi és higiéniai előírások betartásának felügyelete, a szükséges munkavédelmi eszközök biztosítása
  • Rendszeres riportok készítése a társterületek vezetőinek
  • Leltárok és rovancsok szervezése és lebonyolítása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal, különösen a termeléssel
  • Esetenként raktárosi feladatok ellátása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Középfokú végzettség
  • Raktárvezetés területen szerzett legalább 1-2 éves vezetői tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány, aktív tudással
  • PDA rendszer ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Megbízhatóság, pontosság, következetesség
  • Erkölcsi bizonyítvány
Amit Partnerünk kínál:
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Erős és folyamatosan növekvő magyar vállalat
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Munkaruha
  • Rendszeres képzések, szakmai fejlődési lehetőség
  • Igényes közösségi helyiség, konyha, kávéautomata
Munkavégzés helye: Szeged

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Bács-Kiskun megye

Our partner is a Hungarian factory of an international food industry company. 150.000 tonnes of pet food are produced annually and sold in 50 European and outside Europe markets. They have the Five Principles: Quality, Responsibility, Mutuality, Efficiency, Freedom. They are looking for YOU for the following role:

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Kecskemét

Partnerünk egy nemzetközi csoport részeként, 1994-ben kezdte meg működését Magyarországon, elsődleges feladataként kitűzve a Magyar Ipar Szolgálatát. Azóta is magas minőségű termékekkel foglalkoznak, és komplett megoldásokat nyújtanak partnereik számára a tervezéstől a kivitelezésig. Ennek köszönhetően csoportjuk jelenleg 25 országban képviselteti magát saját vállalattal vagy szerződött partnereken keresztül. Most számára keresünk új szakembert, kecskeméti munkavégzéssel, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Partnerünk az acél megmunkálás meghatározó szereplője, mely 2005 óta dinamikusan fejlődő és stabil hátterű magyar tulajdonú cég. Fő profilja a betonacél és betonvas kis- és nagykereskedelem, illetve a szereléshez szükséges termékek forgalmazása. Most számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 29 nap múlva