JUNIOR MARKETING ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó
ANDA PRESENT GROUP

munkatársat keres ANGOL NYELVTUDÁSSAL.

Legyél marketing csapatunk új tagja!
Megismerheted a promóciós ajándéktárgyak világát, és betekintést nyerhetsz nemzetközi piaccal rendelkező vállalatunk marketing folyamataiba. Csapatunk tagjaként változatos feladatokkal és új kihívásokkal találkozhatsz.

FŐBB FELADATAID LESZNEK:
  • Marketingkommunikációs feladatok támogatása: hírlevél szerkesztés, közösségi média bejegyzések kezelése, belső kommunikációban aktív részvétel, szövegírás
  • Éves és szezonális termékkatalógusok kivitelezésében való aktív részvétel (adatbázis töltése, fordítások bekérése, termékleírások megírása, elkészült oldalak ellenőrzése)
  • Weboldal frissítése, webshop termékadatok folyamatos karbantartása/aktualizálása
  • Kiállításokra szánt anyagok összekészítése
  • Statisztikák, kimutatások készítése
  • Versenytársak elemzése
  • Szoros együttműködés társosztályokkal magyar és angol nyelven
  • Napi adminisztratív feladatok ellátása
IDEÁLIS JELÖLT VAGY, HA
  • Minimum középfokon beszélsz angolul
  • Rendelkezel középfokú végzettséggel
  • Van min 1. év tapasztalatod adminisztratív és/vagy kommunikációs területen
  • MS Office ismereteid felhasználói szintűek
  • Proaktív személyiség vagy
  • Nyitott vagy új ismeretek elsajátítására
ELŐNYT JELENT, HA
  • Van tapasztalatod marketing területen
  • Ismered az O365 alkalmazásokat
  • Nem okoz problémát a hírlevélszerkesztő programok használata (MailChimp, Stripo)
  • Otthonosan mozogsz a Social Media oldalak világában (Facebook, LinkedIn)
AMIT NYÚJTUNK NEKED
  • Hosszú távú munkalehetőséget
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony
  • Béren kívüli juttatásokat
  • Home Office lehetőséget
  • Egészségbiztosítást
  • Jó hangulatú, támogató csapatot
MUNKAVÉGZÉS HELYE ÉS IDEJE:
  • 1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 48-52
  • Hétfőtől péntekig 8:30-17:00 óráig

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, bruttó fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Fontos számodra a RUGALMAS MUNKAREND és HOME OFFICE lehetősége? Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Bács-Kiskun megye

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó cég. Az alábbi pozícióra új munkatársat keresnek OLASZ NYELVTUDÁSSAL, teljes munkaidőben.

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünknél nagy volumenű épületautomatika projektekbe láthatsz bele nap mint nap. Olyan projektek ezek, ahol a gyártási folyamatokhoz, raktározáshoz, irodai munkavégzéshez és egyéb, speciális funkciójú épületekhez az ipari épületautomatizálást, mint páratartalmat, kívánt hőmérsékletet, levegő minőséget biztosító, füstelvezető, tűzjelző, rendszerekhez szükséges nyomvonal kiépítést, elektromos bekötéseket, majd a PLC, DDC vezérelt elosztószekrények gyártását és beüzemelését is ők végzik. Nem jössz zavarba attól, ha kábeltálcáról, kábelről, frekvenciaváltóról beszélgetnek körülötted a kollégák, a határidőktől sem ugrik össze a gyomrod, és szereted, ha több szálat kell kézben tartanod egy időben? Ha a válaszod igen, akkor jelentkezz partnerünkhöz az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 16 nap múlva