SZOFTVERTESZTELŐ TESZTMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Partnerünk orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat.

Most számára keresünk teljes munkaidőben szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Készülékek- és modulszintű tesztelés
  • Felhasználói szoftver manuális tesztelése
  • Tesztesetek írása
  • Tesztek végrehajtása és dokumentálása
  • Tesztelés során talált hibák rögzítése és visszaellenőrzése
  • Egyeztetés és aktív kommunikáció a fejlesztőkkel
Amit Partnerünk vár Öntől:
  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos írásbeli angol nyelvtudás
  • Képesség több feladat párhuzamos ellátására
  • Rugalmas hozzáállás, analitikus szemléletmód
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Szóbeli angol nyelvtudás
  • Verziókövető rendszer ismerete
  • HW ismeret
  • Szoftvertesztelői tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődés, kihívások
  • Változatos feladatok
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Stabil munkahely
  • Évről évre folyamatosan fejlődő magyar cég
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Jelentkezzen önéletrajza csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Már rendelkezik tapasztalattal manuális tesztelőként? Hosszútávú céljai közé tartozik, hogy automatizált teszteléssel foglalkozzon? Ügyfelünk 26 éve tevékenykedő holland tulajdonú vállalat. Mentális és más függőségi problémákkal küzdők ellátására specializálódott intézmények számára készítenek teljes körű szoftver csomagot. A pécsi irodájukat 2008-ban hozták létre, ahol saját fejlesztésű szoftverükbe az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Ügyfelünk egy komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat. Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. 220 fős budapesti csapatuk, a cég 2001-es megalakulása óta a világ legnagyobb K+F vállalatainak vált megbízó partnerévé. Dinamikus, fiatal műszaki csapattal dolgoznak, munkastílusuk a svéd értékeket képviselik, nagyszerű környezetben, "NEM MINDENNAPI" munkakörülmények között. A fejlesztések az utóbbi években folyamatosak, ezért a műszaki csapat bővülése sem áll meg az év folyamán. TEST AUTOMATION ENGINEER pozícióba keresik új csapattagukat.

A hirdetés lejár 21 nap múlva