FŐKÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen kamatoztatná könyvelői tapasztalatát egy olyan családias szakmai közegben, ahol széleskörű támogatást nyújtanak Önnek, emellett nagyfokú önállóságot és fejlődési lehetőséget is kaphat?

Akkor ez a hirdetés Önnek szól!

Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonú cég, amely 1992-ben kezdte meg működését, elsősorban pedig mezőgazdasági gépek és járművek alkatrészeinek kis- és nagykereskedelmével foglalkozik.

Vevőik között megtalálhatóak a mezőgazdasági őstermelők, kis-és középvállalkozások és erdészetek is - az utóbbi években pedig már a szomszédos országokba is exportálják termékeiket.

Most számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

FŐKÖNYVELŐ
Főbb feladatok:
  • A gazdasági részleg munkafeladatainak szakmai koordinálása, szervezése, irányítása és ellenőrzése
  • Napi operatív könyvelés, szakterületi adminisztrációs feladatok ellátása (számlák feldolgozása, gazdasági események naprakész könyvelése)
  • A magyar hatályos jogszabályok szerinti számviteli nyilvántartások vezetése
  • Tárgyi eszköz kezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása (beszerzés figyelése, aktiválás, értékcsökkenés-, selejtezés elszámolása, leltár készítés)
  • Gazdasági év zárása
  • Következő év gazdasági tervezése
  • Időszakos bevallások, éves számviteli beszámoló elkészítése
Amit Partnerünk vár Öntől:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Mérlegképes könyvelői regisztráció
  • 2-5 év pénzügyi és számviteli tapasztalat, aktív könyvelői gyakorlat
  • Magyar számviteli és adószabályok naprakész ismerete, változások nyomon követése
  • MS Office használatban való jártasság
  • Elemzői, szervezői és problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség mind szóban, mind írásban
  • Önálló, precíz munkavégzés
Előny, de nem feltétel:
  • Angol nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozíciónak megfelelő bérezés
  • Munkavégzés határozatlan idejű szerződéssel
  • Cafeteria
  • Útiköltség támogatás
  • Korszerű munkaeszközök - céges notebook, okostelefon és szoftver előfizetések
  • Családias környezet, barátságos  csapat
  • Modern, korszerű irodai munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Kiskunhalas

Jelentkezzen önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Somogy megye

Megbízó cégünk fő tevékenysége a szénhidrogén szállító vezetékek és azok tartozékainak tervezése, kivitelezése és karbantartása. Több, mint 30 éve vannak jelen a piacon, ezalatt a folyamatos fejlesztésnek köszönhetően a régió egyik legfelkészültebb technológiai szereléseket végző cégévé váltak. Siófoki irodájukba keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva