TARTALOMMARKETING SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Készítettél már szolgáltatással vagy építőiparral kapcsolatos cikkeket, posztokat, tartalmakat?
Írásaiddal megtaláltad az utat az olvasóid szívéhez?
Csapatot keresel, ahol kihozhatod magadból a maximumot?

Ha igen, akkor ez a te lehetőséged!

Partnerünk, a 25 éve alapított Piramis Építőház Kft. egy dinamikusan fejlődő építőanyag kereskedelmi cég.

A Dunakanyar egyik legszebb részén, Gödön található központjukba keressük új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Előre megtervezed és hasznos tartalmakkal építed az online és offline közösséget
  • Közösségnek hasznos tartalmak posztolása social media felületeken
  • Inbound kampányokat állítasz össze új termékbevezetés, vásárlásösztönzés, vásárlói lojalitás és belső kommunikáció témakörökben
  • Gondoskodsz a céges weboldal híreinek rendszeres frissítéséről és termékköröket átölelő e-bookok készítéséről
  • Közösen gondolkodsz a társosztályokkal (értékesítés, beszerzés, logisztika, fejlesztés, HR) és kiveszed részed a közös projektek tervezésében
  • Figyelemmel kíséred a PPC kampányokat és egyeztetsz az online ügynökséggel
  • Ellátod a napi operatív feladatokat
  • Aktív szerepet tölthetsz be új projektjeink alakításában, bevezetésében – pl. CRM értékesítési kampányok, közelgő új áruháznyitásunk
  • Új alkalmazásokat vonsz be az elemzésekbe, például a versenytárselemzés és vásárlói elégedettség mérésére

Téged keresünk, ha:

  • Legalább 1-3 éve foglalkozol marketinggel, és véredben van a szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • Van tapasztalatod a szolgáltatás vagy építőipar területéről
  • Részt vettél már ügyfélszolgálati és vagy sales tevékenységben
  • Térkép nélkül is eligazodsz a social media útvesztőjében
  • Kezeltél már Google Ads és Facebook-hirdetéskezelőt, illetve érted a Google Analytics nyelvét
  • Dolgoztál már CRM vagy más marketing-automatizáló szoftverrel
  • Az angol tudásod megüti a kommunikációs szintet
  • Igényes vagy a munkádra, felelősséget vállalsz a rád bízott feladatokért
  • Tudod tartani a határidőket, de ha mégis elakadnál, mersz segítséget kérni

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Kiszámítható a munkaidő
  • Szakmai fejlődés a tudásra éhesek számára
  • Home office lehetőség a rugalmasságot kedvelők számára
  • Stabil, megbízható, fejlesztésekben élen járó munkaadó, ahol valóban hosszú távra tervezhetsz
  • Jófej csapat, akikkel a céges programokon még jobban összerázódhatsz

Munkavégzés helye:

  • Göd

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, kérjük, hogy a JELENTKEZÉS gomb megnyomásával frissített szakmai önéletrajzoddal, pár soros kísérő leveleddel és referenciáiddal (korábbi Facebook posztok, Ads hirdetések, blogbejegyzések, stb.) fizetési igényed megjelölésével jelentkezz a rendszerünkön keresztül.