FIELD ENGINEER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Országos

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk informatikai és kommunikációs infrastruktúrák, értéknövelt informatikai és IoT szolgáltatási rendszerek, valamint ezek felügyeletére szolgáló egységek tervezésére, létrehozására, megvalósítására és támogatására specializálódott rendszerintegrátor.
Tevékenységükben domináns szerepet játszik az innováció, a kutatás és fejlesztés.

Családias hangulatú csapatukba keressük új munkavállalójukat az alábbi pozícióba:

A pozícióhoz tartozó főbb feladatok:
  • Enterprise hálózatok helyszíni és labor szerelési feladatok elvégzése
  • Eszközök konfigurálása rendszermérnök utasításainak megfelelően
  • Alap szintű hibaelhárítás
  • Szakmai együttműködés további szakterületeivel
Megbízónk elvárásai:
  • Középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 év tapasztalat hálózati aktív eszköz telepítésben
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (szakmai anyagok értelmezésére)
  • IP hálózati eszközök alap szintű ismerete (Cisco CCNA szint)
  • B kategóriás jogosítvány
Előny:
  • Villanyszerelési gyakorlat
  • Beléptető-, videórendszerek telepítésének ismerete
  • IP telefonrendszerek vagy UPS rendszerek vagy Tűzfalrendszerek területén szerzett jártasság
  • Szerver infrastruktúrákkal kapcsolatos kompetencia
  • Linux/Windows szerver ismeretek
  • Nokia vagy Huawei eszközökkel szerzett tapasztalat
Megbízónk ajánlata:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Év végi bónusz
  • SZÉP kártya juttatás bevezetés alatt, 2023 januárjától éves 250.000 Ft
  • Külső helyszínen történő munkavégzéshez kulcsos autó biztosított
  • Jól felszerelt iroda és konyha
További részletek a munkavégzésről:
  • Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerületi irodai munkavégzés mellett országos ügyféllátogatás
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:40-17:00
Pályázatához kérjük csatolja magyar nyelvű, frissített önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?