TERÜLETI KÉPVISELŐ (DÉL-ALFÖLD)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye Békés megye Csongrád - Csanád megye Kecskemét

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk hegesztő- és plazmavágó berendezések, autogéntechnikai eszközök forgalmazásával, valamint hegesztőgépek szervizelésével és időszakos karbantartásával foglalkozó magyar tulajdonú vállalat.

Számukra keresünk új munkatársat

pozícióba, akár azonnali kezdéssel.
Területi képviselőként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • A cég termékeinek értékesítése
  • Új ügyfelek, piacok felderítése
  • Megszerzett ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Eladások bővítése a már meglévő ügyfeleknél
  • Partnerlátogatások a régión belül
Amit Megbízónk kér tőled:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett értékesítői tapasztalat
  • Saját kapcsolati tőke, ügyfélkör megléte
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Ami előnyt jelent számodra a kiválasztás során:
  • Felsőfokú végzettség megléte
  • Fémipari környezetben szerzett értékesítői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalatnak megfelelő bérezési rendszer
  • Teljesítményalapú bónusz
  • Céges autó, akár magánhasználatra is
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása a hatékony munkavégzéshez
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: Kecskeméti telephely, illetve Dél-alföldi régió
  • Munkaidő: Rugalmas munkaidő
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk Európa egyik vezető vállalata ipari karbantartáshoz, javításhoz és felújításhoz szükséges termékek és szolgáltatások terén. Mechanikus erőátviteli, pneumatikai, hidraulikai rendszerek, csapágyak, szerszámok, egészség- és biztonságvédelmi felszerelések gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A vállalat lassan 20 éve tevékenykedik Magyarországon országszerte. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 51 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod kijáró értékesítésben és közel áll hozzád a műszaki/szerviz terület? Érdekel az automatizálás és szívesen vennél részt a legkorszerűbb bejárati rendszerekkel kapcsolatos szerviz értékesítésben? Akkor jelentkezz most, mert ez a TE lehetőséged! Megbízónk egy svéd és finn gyökerű multinacionális cégcsoport tagja. Fő profiljuk a bejárat automatizálás, valamint építőipari műszaki berendezések forgalmazása és szervizelése. A világ vezető szállítója az intelligens biztonsági és beléptetési megoldások piacán. Automatikus bejárati rendszerekhez (különféle ajtók, automatikák, kapuk) kapcsolódó szerviz szolgáltatások és alkatrészek B2B értékesítésére keressük most budapesti csapatuk új tagját az alábbi izgalmas pozícióba:

A hirdetés lejár 9 nap múlva

Értékesítő vénával és műszaki érdeklődéssel rendelkezel? Van releváns tapasztalatod gyengeáramú rendszerekkel és egy remek fejlődési lehetőséget keresel? Ez a pozíció most NEKED szól! Partnercégünk beléptető, jegyértékesítő és fizető parkoló rendszerek hardver/szoftver és ehhez kapcsolódó applikációk fejlesztésével, valamint értékesítésével foglalkozó, több évtizede működő, rendkívül korszerű és sikeres vállalat. A dinamikus bővülésnek köszönhetően keresünk 10 fős értékesítő csapatába új munkatársat komplex projektek B2B értékesítésére az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva