SENIOR SAP ABAP FEJLESZTŐ

Munkavégzés helye: Baranya megye Győr-Moson-Sopron megye Home office

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk egy német cég magyarországi leányvállalata.
Németországi SAP projekt munkákra biztosít SAP fejlesztőket és tanácsadókat.
Növekvő megrendeléseik kielégítésére keresünk számukra új munkatársat
győri és pécsi telephelyükre

pozícióba.
Feladatok:
  • SAP fejlesztés, testreszabás, specifikációk készítése
  • Üzleti igények felvétele, blueprint készítése
  • Technikai tanácsadás
  • Fejlesztés  backendben: ABAP/OO
  • Fejlesztés frontendben: SAP Web UI, FIORI
Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai vagy hasonló szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves gyakorlat SAP projektekben, SAP fejlesztésben
  • Magabiztos német vagy angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés
Előny:
  • Különböző SAP modulok üzleti folyamatainak ismerete
  • SAP UI5, FIORI tapasztalat
  • Külföldi projekttapasztalat
  • Agilis projekt metodika ismerete
Juttatások:
  • Tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • Éves bónusz
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai továbbképzések
  • Csapatépítő események
  • Utazási lehetőség, külföldi projektek
  • Home office
Munkavégzés helye:
  • Győr vagy Pécs
Munkaidő:
  • Heti 40 óra - rugalmas (törzsidővel)
Amennyiben rendelkezel a fent említett tapasztalatokkal, várjuk önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Megbízónk a szellemi tulajdon védelméért jött létre 1896-ban. Ide tartoznak a találmányok, az irodalmi és művészeti alkotások, valamint a kereskedelemben alkalmazott megjelölések, nevek, képek és formák. A kormányzati főhivatal védelmükért jött létre 1896-ban.

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Partnerünk többéves múlttal rendelkező, SAP fejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó nemzetközi vállalat, többek között Ausztriában, Németországban és Magyarországon vannak jelen. Dinamikusan fejlődő csapatuk számára az eddig meglévő budapesti és győri irodájuk mellett már Szegeden, Pécsett, Debrecenben és Szombathelyen is nyitnak újabb telephelyeket. SAP® partnerként fejlesztőik és tanácsadóik elsősorban SAP® ERP, CRM és IS-U projektekben tevékenykedik, de egyedi megoldásokat is kínálnak SAP®-tól független területeken. Folyamatosan bővülő csapatuk erősítésére keresnek most kollégát IGÉNY ESETÉN 100% REMOTE MUNKAVÉGZÉSSEL az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva

Partnerünk többéves múlttal rendelkező, SAP fejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó nemzetközi vállalat, többek között Ausztriában, Németországban és Magyarországon vannak jelen. Dinamikusan fejlődő csapatuk számára az eddig meglévő budapesti és győri irodájuk mellett már Szegeden, Pécsett, Debrecenben és Szombathelyen is nyitnak újabb telephelyeket. SAP® partnerként fejlesztőik és tanácsadóik elsősorban SAP® ERP, CRM és IS-U projektekben tevékenyek, de egyedi megoldásokat is kínálnak SAP®-tól független területeken. Folyamatosan bővülő csapatuk erősítésére keresnek most kollégát akár azonnali kezdéssel.

A hirdetés lejár 27 nap múlva