CUSTOMER SERVICE SPECIALIST

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Békés megye

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Különösen motivált és proaktív vagy? Érdekel az exportmenedzsment?

Akkor ez egy kiváló lehetőség számodra!

Partnerünk a csomagolóipar egyik vezető piaci szereplője. Békéscsabai üzemük folyamatosan növekszik és elkötelezett a fenntartható termékfejlesztés mellett.

Csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
  • Ügyfélértékesítési adminisztráció,
  • Kapcsolattartás a megrendeléstől egészen az eladásig,
  • A tervezés előkészítési és gyártási lépéseinek felügyelete,
  • Logisztikai részleg támogatása a szállítási folyamatban,
  • Ügyfélkérések, speciális igények teljesítése,
  • Rendszeres értékesítési jelentések, árajánlatok elkészítése,
  • Folyamatos kommunikáció a gyártási folyamat során a felelős részlegek és a regionális értékesítési csapat között a legjobb ügyfélszolgálat biztosítása érdekében.
Elvárások:
  • Főiskolai, vagy egyetemi végzettség,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Stabil, kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete,
  • Kreatív, dinamikus és célorientált, ügyfélközpontú gondolkodásmód,
  • Részletorientált beállítottság, rugalmasság,
  • B kategóriás jogosítvány (ügyféllátogatáshoz).
Előnyök:
  • Közgazdasági vagy külkereskedelmi végzettség,
  • További nyelvek (francia, olasz, spanyol, vagy német) ismerete,
  • SAP-ban szerzett tapasztalat.
Juttatások:
  • Éves bónuszlehetőség (célérték alapján)
  • Cafeteria,
  • Belső tréningek és személyes fejlődési lehetőség,
  • Egy dinamikusan növekvő multinacionális cég,
  • Támogató szakértői csapat,
  • Rendszeres visszajelzések és nyílt megbeszélések a teljesítményéről,
  • Kihívás az idegennyelvi ismeretek fejlesztésére és használatára.
Munkavégzés helye: Békéscsaba

Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig 8:00-16:30, rugalmas munkaidő

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra angol és magyar nyelvű önéletrajzod és motivációs leveledet a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Békés megye

Are you highly motivated and proactive? Are you interested in export management? Than this is an excellent opportunity for you! Our Partner is one of the leading market players in the flexible packaging industry. Their plant in Békéscsaba is continuously growing and committed to sustainable product development, with clear goals and visible results. They are looking for a new member to the following position:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Ügyfél-, Vevőszolgálat | Budapest

Ha rendelkezel már 2-3 év vevőszolgálati területen szerzett tapasztalattal ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk a világ 5 legnagyobb aromagyártó cége közül a legrugalmasabb. 63 leányvállalattal és 3 óriási gyártóegységgel rendelkeznek, ahol kizárólag természetes aromákat gyártanak. VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS pozícióba keresik csapatuk legújabb tagját.

A hirdetés lejár 36 nap múlva

Partnerünk az Eni csoport vegyipari vállalata, amely számos üzletágban, például műanyagokban és gumi termékekben vezeti a piacot. A közelmúltban a bioalapú üzletágra összpontosított. Magyarországi vállalata elsősorban polisztirolgyártással foglalkozik. Most számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 29 nap múlva