LOGISZTIKAI MUNKATÁRS (BESZERZŐI FELADATOKKAL)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretnél műszaki területen dolgozni? Proaktív hozzáállással és kimagasló problémamegoldó képességgel rendelkezel?

Akkor ez a pozíció Neked szól, mivel ügyfelünk lendületes csapatába pont ilyen munkavállalóra van szükség!

Partnerünk több, mint 30 éve családi vállalkozáskét indult, azóta segítik az ipari vállalatok zavartalan működését gépépítő- és kötőelemek gyártásával és forgalmazásával.

A budaörsi leányvállalat 2013 óta a cégcsoport kelet-közép-európai központja

Erősségük, hogy ügyfeleik kérdéseire, problémáira személyre szabott egyedi megoldásokat javasolnak.

30 fős csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Beszerzéssel kapcsolatos teljes körű ügyintézés,
  • Konszignációs raktárak kezelése,
  • Általános feladatok elvégzése a feladatkörhöz kapcsolódóan,
  • Szállítmányozók és szállítmányok teljeskörű ügyintézése,
  • Export és Import vámkezelés, vámügyintézés,
  • Általános adatrögzítés az integrált rendszerben ( proALPHA),
  • Riportok készítése, kezelése,
  • Leltározással kapcsolatos teljeskörű ügyintézés.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Legalább 1-3 éves tapasztalat logisztikai területen, az alábbi munkakörök valamelyikében: ügyintézés, szállítmányozás, beszerzés,
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Ügyfélközpontú, segítőkész hozzáállás,
  • Jó problémamegoldóképesség,
  • Dinamizmus,
  • Felelősségteljes, proaktív hozzáállás,
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség,
  • Magas szintű együttműködési képesség.
Előnyök:
  • Középfokú logisztikai végzettség, vagy vámügyintézői képesítés,
  • Szektor ismeret,
  • TIER 2-es, TIER 3-as autóipari beszállítói oldalon szerzett tapasztalat,
  • További nyelvismeret: német, lengyel, szlovén, szlovák, cseh.
Juttatások:
  • Versenyképes fizetés,
  • Kelenföldről céges autó hoz-visz, ha szeretnéd,
  • Heti home office lehetőség,
  • Heti masszázs és jóga,
  • Heti, egyéni angol óra,
  • Belső képzések,
  • Nyitott, bizalmon alapú cégkultúra,
  • Teljesítményed elismerése,
  • Ötleteid megvalósításának támogatása,
  • Stabil nemzetközi háttér,
  • A munka – magánélet határainak tiszteletben tartása,
  • Nyugodt, jó hangulatú légkör.
Munkavégzés helye: Budaörs (autóval és tömegközlekedéssel is megközelíthető, a cég fuvart is biztosít Kelenföldről)

Munkaidő: Hétfőtől -péntekig, 8:00-tól 16:30-ig (30 perc ebédidő),  heti 40 óra, határozatlan idejű munkaszerződéssel.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk a világ egyik vezető globális logisztikai szolgáltatója, amely az ipar és a kereskedelem számára nyújt segítséget a szárazföldi-, légi- és tengeri teherszállítmányozás, valamint a raktárlogisztika területén. Számukra keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak. Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva

Megbízónk egy világszerte vezető szállítmányozási és logisztikai vállalat. Öt üzletágukkal (ellátási lánc optimalizálása, szállítmányozás, szerződéses logisztika, disztribúció és expressz és közúti szállítás) egy regionális szervezet , amely az összes kontinenst felöleli, 60 országban van közvetlen jelenléte és 168 országot lefedő globális hálózata. Vámcsapatuk bővítése miatt keresünk új kollégát hozzájuk az alábbi pozícióba: VÁMÜGYINTÉZŐ

A hirdetés lejár 16 nap múlva