ÉPÍTŐIPARI PROJEKTMÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Szeretnél egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni?
Szívesen dolgoznál változatos projekteken modern, zöldövezeti környezetben?
Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeled el jövődet, ahol a munkatársakat igazán megbecsülik?
Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk 15 éves múlttal rendelkező, 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak.

A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk Budapestre kollégát az alábbi pozícióba:

ÉPÍTŐIPARI PROJEKTMÉRNÖK

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Projektek műszaki szempontból történő megismerése és megértése,
  • Építési munkák elnyeréséhez szükséges árajánlatok, önköltség-számítások, költségvetési kiírások, ütemtervek készítése,
  • Beérkezett dokumentációk ellenőrzése, feldolgozása, ajánlati kalkuláció összeállítása,
  • Szakágak bevonása, koordinálása,
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás, tájékoztatás nyújtása a feletteseknek és a társosztályoknak,
  • Árajánlatok bekérése külsős cégektől.

Elvárások:

  • Építészmérnöki/építőmérnöki végzettség,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Erős középfokú angol nyelvtudás (főként írásban, nemzetközi tenderek/műszaki tartalmak szövegének értelmezésére),
  • Magas szintű műszaki felkészültség (műszaki dokumentációk, tervek gyors értelmezése),
  • MS Office és ArchiCAD program ismerete,
  • EXCEL magas szintű ismerete,
  • Precíz, alapos munkavégzés.

Előnyök:

  • 2 – 3 év tapasztalat ajánlatkészítésben építőipari területen.

Juttatások:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalati háttérrel rendelkező cégnél,
  • Versenyképes alapbér + elnyert projektek utáni kiemelkedő bónusz,
  • Jó hangulatú, fiatalos légkör modern munkakörnyezetben.
Munkavégzés helye:
  • Budapest, Széll Kálmán tértől 10 percre.
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig 8:00 - 16:30. (Rugalmas munkarend a Vezetőséggel való megállapodás szerint lehetséges.)

Amennyiben érdekel  a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Stabil háttérrel rendelkező munkahelyet keres és szívesen dolgozna tervezőként izgalmas, nemzetközi projekteken? Olyan cégnél szeretne dolgozni, ahol precíz mérnöki munkáját elismerik és fejlődését rendszeres szakmai tréningekkel támogatják? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk több mint 20 éves múltra visszatekintő, 100% magyar tulajdonban lévő vállalat, mely egyszemélyes vállalkozásból nőtte ki magát. Mára 45 fősre nőtt csapatuk idáig több, mint 4000 projektet vitt sikerre a világ 35 országában. Csapatukba bővítés céljából keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 49 nap múlva

Szereti az innovatív és egyedi megoldásokat? Végre szeretne Ön lenni egy termék úttörője Magyarországon? Szeretne egy teljes üzletágat felépíteni és később vezetőként bizonyítani? Akkor ne keressen tovább, mert ebben a lehetőségben mindez megvan! Ügyfelünk egy osztrák multinacionális építőipari vállalat. Legnagyobb betonelemgyártó vállalatként, mára Magyarországon 3 gyáregységgel rendelkezik és számos mély,- magas,-szerkezet,- hálózat,- és útépítési referenciával. Jelenleg egy új és innovatív termékük piaci bevezetésére keresnek talpraesett kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 42 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Ügyfelünk egy osztrák multinacionális építőipari vállalat. A legnagyobb betonelemgyártó vállalatként, mára Magyarországon 3 gyáregységgel és számos mély,- magas,-szerkezet,- hálózat,- és útépítési referenciával rendelkezik. Új proaktív munkatársukat keresik TERVEZŐMÉRNÖK pozícióba.

A hirdetés lejár 3 nap múlva