MŰSZAKVEZETŐ (1 MŰSZAK)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Kiemelkedő műszaki affinitással rendelkezel? Nem rettensz meg egy 15-20 fős műszak önálló vezetésétől?

Partnerünk 2003 óta működő, magyar tulajdonban levő cégcsoport.

A vállalat jellemzően autóipari beszállítóknak nyújt minőségügyi megoldásokat, emellett iparvállalatok megbízásából végez egyedi szolgáltatásokat, illetve kisebb javításokat, mérnöki támogatást, technológiai fejlesztést.

Simontornyai telephelyükre keresünk munkatársat - senior kolléga utódlása céljából - az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Az üzem termelési tevékenységének koordinálása annak biztosítása érdekében, hogy a vevői megrendelések időben, költséghatékonyan és az elvárt minőségben teljesüljenek,
  • A teljes műszak (15-20 fő) termelésének folyamatos nyomon követése hatékonysági, mennyiségi és minőségi szempontok alapján, a felmerült problémák gyors, operatív megoldása,
  • Felelős vezető a műszakban alárendelt munkavállalók irányításáért és ehhez kapcsolódó döntésekért,
  • Napi gyártás megszervezése heti termelési tervek alapján,
  • A kiadott műveleti utasítások alapján az egyes munkafolyamatok betanítása, tréningek eredményességének folyamatos ellenőrzése,
  • Aktív, napi kapcsolattartás szervezeten belüli munkatársakkal és partnerekkel.
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség (preferáltan műszaki területen),
  • Legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat csoportvezetőként vagy műszakvezetőként, minimum 10-15 fős csapatok irányításában gyártó vállalatnál,
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • Konfliktuskezelési képesség,
  • Rugalmasság,
  • Agilitás, döntéshozási képesség,
  • MS Office magabiztos felhasználói szint.
Előny:
  • Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség.
Juttatások:
  • Régióban jellemző versenyképes fizetés,
  • Utazási támogatás (személyautóra, tömegközlekedésre egyaránt),
  • Alapbéren felül jelenléthez és teljesítményhez kötött plusz juttatások,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Színes, változatos munkakör,
  • Hosszútávú munkalehetőség, egy dinamikusan fejlődő csapat tagjaként,
  • Határozatlan idejű munkaviszony.
Munkaidő: Hétfőtől- péntekig, 08:00-16:30

Munkavégzés helye: Simontornya (tömegközlekedéssel és autóval is megközelíthető)

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra önéletrajzod a bérigényed megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Ha TERMELÉSVEZETŐKÉNT már sikeresen irányított kisebb csapatokat! Ha jó VEZETŐNEK tartja magát, aki képes embereket motiválni! Ha úgy érzi, most szívesen építene ki egy hatékony rendszert, akkor ez a pozíció Önnek szól! Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Most kiváló kompetens szakembercsapatuk egyik VEZETŐJÉT keressük az alábbi pozícióba: TERMELÉSVEZETŐ

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Gyártás, Termelés | Budapest

Megbízónk magyar tulajdonban lévő vállalkozása több évtizede foglalkozik kozmetikai, szépségápolási, valamint háztartási vegyiáru gyártásával, csomagolásával és értékesítésével. Számukra keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva